Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ruch na ul. Glinki pod okiem kamery

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.
Ruch na ul. Glinki pod okiem kamery

Autor: KWP Bydgoszcz

Dzisiaj (09.01.2019) przed południem policjanci przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Mundurowi przyglądali się pieszym i kierowcom przy ulicy Glinki na wysokości ulicy Białostockiej.

Funkcjonariusze byli zainteresowani przede wszystkim ich zachowaniem przy pobliskim przejściu dla pieszych. Zlokalizowane tam kamery z pewnej odległości obserwowały, czy uczestnicy ruchu drogowego stosują się do sygnalizacji świetlnej i czy piesi korzystają z przejść dla pieszych.  

Podczas dwugodzinnej akcji mundurowi ujawnili pięciu pieszych, którzy przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Trzech z nich zostało ukaranych mandatami karnymi, a dwóch pouczonych.

Natomiast policjanci nie odnotowali przypadków niestosowania się do sygnalizacji świetlnej.

Działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Joro 09.01.2019 20:57
Niedostosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Zapraszam na rondo kujawskie około godziny 7:30. Blokowanie wjazdu na rondo, skręcanie w lewo na czerwonym, upychanie samochodów na trawniku... raj dla mandatów. Mąż został dzisiaj "zatrąbiony", bo nie chciał wjechać na rondo, a przecież zielone światło miał. To nic, że na rondzie miejsca nie było, trawnik przecież był wolny. więc taksówkarz wyminął nas z prawej strony i na trawnik się zmieścił.

Helou 09.01.2019 17:59
Jeśli artykul dotyczy ul. Glinki, to błędem jest pisanie "na Glinkach", poniewaz nazwa wywodzi sie od nazwiska Michał Glinka.

skierownik 09.01.2019 17:47
za korki by sie wzieli a nie tylko mandaty chca dawac...

bezchmurnie

Temperatura: 23°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama