Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Pomóż w organizacji Enea Bydgoszcz Triathlon i zostań wolontariuszem

Już 7-8 lipca odbędzie się kolejna edycja Enea Bydgoszcz Triathlon. W zawodach weźmie udział rekordowa liczba ponad 4000 zawodników: triathlonistów, biegaczy oraz uczestników zawodów dla dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w atrakcyjnym programie wolontariatu podczas zawodów!
Pomóż w organizacji Enea Bydgoszcz Triathlon i zostań wolontariuszem

Autor: Triathlon

Wolontariat na imprezach sportowych to wyjątkowe przeżycie. Jego uczestnicy są w samym centrum wydarzeń, mogą z bliska obserwować rywalizację najlepszych zawodników oraz wspierać tych walczących ze swoimi słabościami.

Uczestnictwo w takim projekcie pozwala zdobyć nowe doświadczenia, nawiązać ciekawe znajomości i doskonale się bawić.

Wolontariusze mogą nie tylko realizować swoje cele (dobra zabawa, zbieranie punktów za działania społeczne poza szkołą czy studiami), ale także podnosić swoje kompetencje i umiejętności dzięki dodatkowym szkoleniom.

Nie bez znaczenia jest atrakcyjny pakiet wolontariusza, który obejmuje specjalną, sportową koszulkę funkcyjną, czapkę, identyfikator oraz pakiet żywieniowy.

O inicjatywie opowiada Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Enea Bydgoszcz Triathlon:

Od trzech lat prowadzimy program wolontariatu, których początek sięga pierwszej edycji zawodów triathlonowych w centrum Bydgoszczy.

Jego ideą jest wsparcie zawodów, połączone z szerokim programem szkoleń dla wolontariuszy. Każdy z uczestników wolontariatu otrzymuje bogaty pakiet świadczeń w zamian za pasję i zaangażowanie, które wnosi do organizacji imprezy.

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, płci czy dotychczasowego doświadczenia!

Formularz zgłoszeniowy i informacje o Wolontariacie Sportowym można znaleźć na stronie WolontariatSportowy.org

Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego:  https://goo.gl/RLCCw7

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 30 czerwca.

O Enea Bydgoszcz Triathlon

Tutaj pozytywna energia uczestników spotyka się z profesjonalizmem i zaangażowaniem organizatorów. Efektem tych starań są tytuły Debiut Roku (2015) i Impreza Roku (2015 i 2016) przyznane zawodom przez środowisko triathlonowe.

Enea Bydgoszcz Triathlon to nie tylko największe sportowe wydarzenie w Bydgoszczy, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.BydgoszczTriathlon.plPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama