Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji

Rajd rowerowy Galeria Pomorska organizuje już od 10 lat! Regularne spotkania odbywają się pod koniec czerwca po to, by wspólnie pojechać na piknik rodzinny w Myślęcinku. To już tradycja z okazji rozpoczęcia wakacji.
Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji
X Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej

Rajd przeznaczony jest dla wszystkich – od dzieci po dorosłych. Nasza impreza jest już trwale wpisana w kalendarz sportowych imprez Bydgoszczy.

W tym roku zapraszamy, wraz z naszym partnerem – Masą Krytyczną – na wycieczkę 30 czerwca. Start o godzinie 12:00 z parkingu Galerii Pomorskiej. Pojedziemy ulicą Fabryczną, Fordońską, Jagiellońską, Gdańską, aż dotrzemy na Polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie wspólnie spędzimy czas na pikniku rodzinnym.

Jak co roku zapisy przez internet rozpoczęły się pod koniec maja. Mamy już ponad 1500 zgłoszeń! Dla pierwszych 800 osób przygotowaliśmy pamiątkowe koszulki, dla kolejnych 300 czapeczki, a dla całego pierwszego półtorej tysiąca numery startowe personalizowane – imienne. Pierwsze dwa tysiące zgłoszonych osób otrzyma też kupony na przepyszny posiłek na mecie!

„Na mecie prócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, gdzie maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze” – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej – Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas czekając na całą kolumnę rowerów.

Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która towarzyszyć nam będzie całą drogę – dodaje Izabella Knitter.

Rajd rowerowy Galerii Pomorskiej obchodzi w tym roku jubileusz. Z tej okazji podczas rajdu pojawi się gość specjalny – mister Polski Rafał Maślak, który pojedzie razem z nami.

Dodatkowo imprezie w tym roku towarzyszy także akcja charytatywna – jeśli uczestników Rajdu Rowerowego będzie minimum 2 000 Galeria Pomorska przekaże 10 000 złotych na Dom Dziecka w Bydgoszczy!

 

Bydgoszcz, 30 czerwca. Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich.

Zapraszamy!

Zapraszamy również do zapisów przez stronę - https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska/Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama