Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Oficjalne otwarte testy IAME Series Poland w czerwcu. Jeden event główny w sezonie 2018!

IAME z przyjemnością ogłasza narodziny nowej współpracy z polską firmą LRC Promotion, której celem jest uruchomienie i rozwój IAME Series Poland. W dniach 08/09.06 LRC Promotion zaprasza wszystkich zawodników oraz kibiców na bezpłatne otwarte oficjalne testy na Kartodrom Bydgoszcz. Tym samym, I runda programu promocyjnego IAME Series Poland w dniach 17/18.08 staje się głównym eventem tego roku oraz szansą na uzyskanie tytułów i nagród, w tym biletów na finał światowy, silników i innych.
Oficjalne otwarte testy IAME Series Poland w czerwcu. Jeden event główny w sezonie 2018!
IAME Series Poland

Podczas testów użyczenie silnika wraz z jego osprzętem jest bezpłatne na 1 dzień testowy. W przypadku wolnego sprzętu (2 dni), decyduje kolejność zgłoszeń na testy. Dla zawodników organizator przygotował zaplecze garażowe i socjalne. Tor kartingowy powstał w 1976 r., a w 1994 r. gościł m.in. kartingowe Mistrzostwa Świata w 1994 r. W 2011 roku przeszedł gruntowny remont i od tej chwili regularnie widnieje w polskim kalendarzu kartingowym, należąc do ulubionych torów wielu kierowców. Promotor IAME Series Poland ogłasza także nawiązanie współpracy z Fundacją WRP, której celem jest profesjonalne wsparcie i aktywna pomoc dla polskich zawodników w ramach wyścigów samochodowych, przy czym karting uważa się jako integralny i bardzo ważny element tej dyscypliny sportu. Jarosław Wierczuk – Wierczuk Race Promotion .

"Z przyjemnością podejmuję współpracę z firmą LRC Promotion oraz Karolem Lubasem. Od momentu kiedy usłyszałem o tej koncepcji kibicuję jej. Jestem dumny z faktu, iż Fundacja WRP będzie z tworzącą się serią od samego początku. Jestem przekonany, iż świeży powiew jest pożądany w polskim kartingu. Co więcej uważam, że jak dotąd pomoc polskim zawodnikom jest zbyt mała w stosunku do ich talentu i możliwości sportowych. Brakuje płynnej możliwości przejścia do kategorii samochodowych, w szczególności takich, które dawałyby najbardziej utalentowanym kierowcom możliwość rozwoju jeździeckiego i dalszego, aktywnego planowania ścieżki kariery. Naszym wspólnym celem będzie właśnie stworzenie takiego zaplecza co przy połączeniu sił będzie zapewne łatwiejsze. Jestem więcej niż pewny, iż talentu w polskim środowisku kartingowym nie brakuje, a więc o potencjał sportowy się nie obawiam".

Karol Lubas – IAME Series Poland
„Pierwszy oficjalny weekend IAME Series Poland nadchodzi. Już w dniach 8-9 czerwca na Kartodrom Bydgoszcz organizujemy otwarte testy dla wszystkich zainteresowanych zawodników. Tym samym robimy jeden główny wyścig w tym roku, który wyłoni naszych finalistów na największe zawody kartingowe na świecie na torze Le Mans we Francji. Przygotowanie i realizacja takiego projektu wymaga ogromnego poświęcenia, a my staramy się iść cały czas realizując założenia. Chcemy, aby ta seria była w pełni profesjonalna i dlatego decydujemy się na organizację otwartych testów „darmowych” dla przyszłych zawodników. Dodatkowo łączymy siły z Fundacją WRP, która od samego początku będzie wsparciem dla utalentowanych kierowców i stworzy możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej. To także jeden z głównych aspektów naszej pracy, czyli pomoc dla zawodników, która ma na celu łatwiejsze poruszanie się w relacjach biznesowo – sportowych na całym świecie. Dla nas to ogromny zaszczyt, że tworzymy w Polsce nową serię kartingową, która daje na samym starcie więcej i jest przejrzysta dla wszystkich.”

Kalendarz IAME Series Poland 2018:
8-9.06.2018 Kartodrom Bydgoszcz – OTWARTE TESTY
17-18.08.2018 Kartodrom Bydgoszcz - ZAWODY
Do wygrania bilet na start IAME International FINAL oraz wiele cennych nagród.
Więcej informacji:
www.lrcpromotion.com
www.iameseriespoland.com
Media społecznościowe:
facebook.com/iameseriespoland
Kartodrom Bydgoszcz:
www.kartodrom.bydgoszcz.pl

Runda w terminie 17/18.08 staje się pierwszym w historii wyścigiem IAME Series Poland w 2018 i będzie on jedyną szansą na wygranie:

- biletów na International Final
- silników,
- pozostałych nagród i to on rozstrzygnie o tytułach! 

Zgłoszenia również dla zawodników zza granicy zostaną otwarte od połowy czerwca. (bilet w pierwszeństwie polskim kierowcom). Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama