Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Firmy z Bydgoszczy i regionu mogą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami Boeinga

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie z przedstawicielami The Boeing Company, które odbędzie 27 czerwca 2018 r. w Warszawie. Organizatorami spotkania są Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Departament Innowacyjności Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Podczas tego spotkania wybrane polskie firmy, zainteresowane nawiązaniem współpracy z amerykańskim koncernem lub jego poddostawcami, będą miały możliwość zaprezentowania swojej oferty przedstawicielom Boeinga.
Firmy z Bydgoszczy i regionu mogą wziąć udział w spotkaniu  z przedstawicielami Boeinga
Boeing

Amerykański koncern lotniczy jest zainteresowany bliższym rozeznaniem możliwości współpracy z sektorem badawczo-rozwojowym, wyższymi uczelniami technicznymi, a także firmami, które oferują rozwiązania mogące znaleźć zastosowanie w szeroko rozumianym lotnictwie cywilnym (np. badania nad materiałami czy alternatywnymi paliwami, rozwiązania z zakresu IT, designu czy rozrywki pokładowej).

Spotkanie w Warszawie będzie zaadresowane do podmiotów spoza sektora lotniczego, które uznają, że ich oferta technologiczna może zainteresować partnerów z Boeinga.

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu w Warszawie zapraszamy do wzięcia udziału we wstępnej kwalifikacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go najpóźniej do czwartku 24 maja br. na adres [email protected].

Samo przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w spotkaniu. Do udziału w nim zostaną zaproszone podmioty wybrane przez przedstawicieli Boeinga.

Otrzymane formularze zostaną przekazane przedstawicielom koncernu Boeing, którzy na ich podstawie i po konsultacjach z właściwymi komórkami merytorycznymi, ewentualnie także z własnymi poddostawcami, podejmą decyzję o zaproszeniu konkretnych podmiotów do udziału w spotkaniu.

Informację o zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniach zostaną przesłane wybranym podmiotom w poniedziałek 11 czerwca wraz ze szczegółowymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi spotkania i jego programu.

Zaproszeni przedsiębiorcy będą mogli przedstawić swoją ofertę w trakcie 20/30-minutowej prezentacji oraz nawiązać bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi z koncernu Boeing, a także przedstawicielami jego poszczególnych biur i departamentów dobranych do profilu firm zakwalifikowanych do udziału w spotkaniu.

Wstępna kwalifikacja ma w zamyśle organizatorów doprowadzić do tego, by rozmowy odbywające się podczas spotkania były ściśle skoncentrowane na omówieniu oferty i potencjału firmy pod kątem podjęcia wstępnych decyzji co do przyszłej współpracy.

Informacje, które Państwo zamieszczą w formularzu zgłoszeniowym, zostaną przez organizatorów, DWE MSZ i DIN MPIT, przekazane wyłącznie przedstawicielom koncernu Boeing. Niemniej jednak, z uwagi na możliwość zaistnienia sytuacji, których nie możemy przewidzieć jeśli chodzi o obrót informacją, prosimy o podawanie w formularzu zgłoszeniowym informacji w sposób, który uniemożliwi ich wykorzystanie w sprzeczności z interesem Państwa spółki/organizacji/instytucji. Prosimy o ewentualne zaznaczenie, że określone szczegóły Państwa oferty zostaną np. przekazane w trakcie spotkania lub w inny, bezpieczny sposób. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe np. z ujawnienia tajemnicy przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Źródło informacji: Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 20°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Piotr BZGTreść komentarza: To wciąż duuużo za mało starań władz B-szczy wobec chamskiego pasożytnictwa na Naszym Mieście w wykonaniu Całbeckiego, Ostrowskiego i całej reszty socjopatów z Grajdołu Toruniewo Małe Wielkie z antybydgoską wścieklizną, paranoją i psychozą! Dla Bydgoszczan to oczywiste, że Rydzykowo-Całbeckowo tylko zyskuje, bo nas okrada z czego się tylko da, także poprzez uniemożliwianie kolejnych inwestycji, np. Emilianowo, brak rozbudowy Opery Nova przez dekady, PLB, teraz Filharmonia Pomorska!!! Ale głównymi winowajcami są bydgoscy politycy, zwłaszcza prezydent Bruski, którzy pozwalają na to, że ogon (Grajdoł Toruniewo) usiłuje merdać psem, wg statystyk 7 ośrodkiem w PL! SLD oddało UMK Collegium Medicum przy sprzeciwie 160tys. dorosłych bydgoszczan!! Tyle mieszkańców ma ten zlodziejski Grajdoł To chamówy i zdrada B-szczy jakich mało!! Naprawdę, my mieszkańcy Bydgoszczy, mamy dosyć dojenia i niszczenia Naszego Miasta przez duet antybydgoskich socjopatów Całbecki-Ostrowski (obrzydliwy zdrajca i grajdolany łgarz niebędący bydgoszczaninem!) i całą kamarylę z toruńskiej wiochy z tramwajami! Dość zgody bydgoskich polityków na niszczenie B-szczy przez chamów z Rydzykowa-Całbeckowa! To województwo do likwidacji, bo Bydgoszcz wyłącznie traci!!!Data dodania komentarza: 22.07.2025, 19:16Źródło komentarza: Pięć bardzo dobrych decyzji dla Bydgoszczy i regionuAutor komentarza: JanTreść komentarza: Statystyki GUS nie doliczają studentów CM UMK oraz WSB do Bydgoszczy.Data dodania komentarza: 18.07.2025, 20:15Źródło komentarza: Akademiki w Bydgoszczy tylko dla nielicznych. 90% studentów skazanych na wynajemAutor komentarza: NiewolnikTreść komentarza: Szkoda, że nikt nie napisze, że klienci Enea są zmuszani do uczestnictwa w tym, pod groźbą wstrzymania dostaw energii elektrycznej...Data dodania komentarza: 12.07.2025, 21:08Źródło komentarza: Ponad 5000 uczestników i ostatnia szansa na start w Enea Bydgoszcz TriathlonAutor komentarza: A.O.Treść komentarza: Wspaniałe zdjęcia, kupię przy pierwszej okazjiData dodania komentarza: 22.06.2025, 21:31Źródło komentarza: Album Justyny Szelągowskiej ze zdjęciami wodnej Bydgoszczy już w księgarniachAutor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama