Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ferie z Teatrem Polskim w Bydgoszczy

Ferie zimowe w Teatrze Polskim w Bydgoszczy upłyną pod znakiem wyobraźni, muzyki i teatralnej zabawy. Najmłodsi widzowie oraz ich opiekunowie będą mogli sięgnąć po historie, które bawią, wzruszają i zapraszają do wspólnego odkrywania scenicznej magii.
Ferie z Teatrem Polskim w Bydgoszczy
fot.: Patryk Chenc

Autor: Materiały prasowe

Na scenie pojawi się „Pchła Szachrajka” w reżyserii Łukasza Gajdzisa – barwna interpretacja tekstu Jana Brzechwy, w której codzienne przedmioty zyskują nowe znaczenia, a wyobraźnia staje się głównym bohaterem opowieści. Spektakl zostanie zaprezentowany 5, 6, 7 oraz 8 lutego. Pokazy te będą jednocześnie pierwszymi prezentacjami przedstawienia z udziałem nowego członka obsady – Kacpra Kurciusa, który przejmuje rolę po Pawle L. Gilewskim.

Ferie w Teatrze Polskim w Bydgoszczy uzupełni muzyczna bajka „Emma i Abaris” – radosna, zimowa opowieść o przyjaźni dziewczynki i psa dalmatyńczyka, osadzona w przestrzeni bydgoskiego centrum. Spektakl, stworzony przez zespół Where is James? wraz z młodymi artystami, zachwyca muzyką graną na żywo i piosenkami, które prowadzą widzów od śmiechu po wzruszenie, przypominając, że największa magia kryje się w nas samych. Pokaz przedstawienia odbędzie się 11 lutego o godz. 17:00.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bydgoszczy czynnej od środy do piątku w godz. 14:00-18:00 a także na godzinę przed spektaklami ([email protected]; +48 52 339 78 18; +48 885 60 70 90) oraz poprzez stronę www.teatrpolski.pl (zakładka KUP BILET).

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -8°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 24 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama