Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Terenowa Masakra odbędzie się już w ten weekend!

Terenowa Masakra to wyjątkowy bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Zawody odbywają się w Myślęcinku w Bydgoszczy już po raz 20!
Terenowa Masakra odbędzie się już w ten weekend!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. 
Swoje może dołożyć także pogoda, która wzbogaci przygotowane przez organizatorów przeszkody o dawkę świeżego błota!

 

Dorośli wystartują w biegach głównych na czterech dystansach, a dzieci mogą sprawdzić się w sobotniej rywalizacji biegowej i sprawnościowej.

 

20 września 2025, na starcie pojawi się blisko 2000 biegaczy: dzieci i dorosłych!

 

Sobotnie zawody cieszą się olbrzymim powodzeniem. 
Limit miejsc na dystansach 7 i 10 kilometrów został wyczerpany już jakiś czas temu.

Organizatorzy postanowili jednak uruchomić dodatkową falę startową – od dzisiaj dostępny jest mocno limitowany pakiet dodatkowych 50 miejsc na zawody!

Wciąż można się rejestrować, przedłużone zapisy otwarte są do piątku, 19 września do północy!

 

W związku z dodaniem nowych miejsc, wszyscy chętni wciąż mogą zmierzyć się aż w czterech wariantach sobotniego biegu:

* 3 kilometry (idealny dystans dla debiutantów!)

* 5 kilometrów (w tym 30 przeszkód – dla osób mających jeszcze trochę rozsądku)

* 7 kilometrów (dla tych, którzy mają już co najmniej jeden start za sobą)

* 10 kilometrów (w tym 50 przeszkód to rywalizacja dla największych twardzieli)

Zawody dla dzieci zostaną rozegrane w sobotę, 20 września od 14:40 w trzech kategoriach:

bieg I – godz. 14.40 (roczniki 2019-2023) – dystans ok. 300m 
bieg II – godz. 15.00 (roczniki 2019-2023) – dystans ok. 300m 
bieg III – godz. 15.20 ( 2017- 2018)- dystans ok. 500m  
bieg IV – godz. 15.40 (2014- 2016) – dystans ok. 700m 

 

Terenowa Masakra to bieg, którego unikatowa atmosfera przyciąga zawodników z całego kraju. Zawody wywodzą się z Bydgoszczy i mają promować nie tylko sport, ale także walory turystyczne naszego pięknego miasta - opowiada Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry. 

Biegi na 3 i 5 kilometrów są dostępne praktycznie dla każdego, dłuższe dystanse wymagają już pewnego przygotowania (lub odrobiny szaleństwa), bo uczestnicy spędzają na trasie nawet 3 godziny!

Wszystkich tych, którzy chcieliby się dobrze bawić w gronie przyjaciół i znajomych, zapraszamy do zapisów, które są otwarte do północy w piątek.

 

Co roku zapraszamy na start dzieci i młodzież, dla których organizujemy osobne starty w ramach inicjatywy Terenowe Dzieciaki. Komplet informacji znajduje się na naszej stronie, zapraszam do jej odwiedzenia: www.TerenowaMasakra.pl

 

Informacje dla kibiców oraz rejestracja dla spóźnialskich

Organizatorzy zapraszają całe rodziny do kibicowania! 

Najlepiej pojawić się na Różopolu w sobotę w godzinach 9:00 – 15:00

 

Na wszystkie starty można się jeszcze zapisać się online do piątku, 19 września do północy. Możliwe są też zapisy w weekend, bezpośrednio w biurze zawodów.

 

Komplet informacji oraz wskazówki przydatne dla kibiców i zawodników znajdują się na stronie www.TerenowaMasakra.pl

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -9°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 30 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: MerylTreść komentarza: Fajna fotka to WTCData dodania komentarza: 19.12.2025, 22:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym Rynku
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama