Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku

Tegoroczne myślęcińskie Pożegnanie Lata połączyło siły z Babim Latem, dlatego też zagrały dwie gwiazdy: Sound`n`Grace i Margaret. Oprócz tego pojawiło się kilka zespołów lokalnych.
Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku

Autor zdjęcia: KB

Impreza odbyła się 3 września na polanie Różopole w Myślęcinku. Oprócz koncertów wydarzeniu towarzyszyło sporo innych atrakcji.

Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” zaprosił małych i dużych do wspólnej zabawy z chustą Klanza oraz gier i zabaw ruchowych, a także umożliwił dzieciom pomalowanie twarzy.

Czekał też kącik małej twórczości i punkt informacyjno-konsultacyjny. Akademia Wynalazców przekonała, że nie warto bać się fizyki i chemii.

Instruktorzy w formie zabawy zainteresowali tymi dziedzinami nauki. Pokazali również, jak zajęcia z robotami rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętności manualne.

Tradycyjnie już Babie Lato to Festiwal Aktywności Kobiet, który także teraz przygotowany był w taki sposób, by spośród wielu aktywności i przyjemności każda z pań mogła wybrać coś dla siebie.

Na dobry początek na scenie wystąpił energetyczny Jurek Paterski C.Club z Zespołem, a potem Sound`n`Grace. Na sam koniec zaśpiewała Margaret.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 33 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama