Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Konkurs "Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle"

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza do udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle”. Przed nami długi, majowy weekend. To doskonały pretekst aby pomyśleć o konkursie fotograficznym organizowanym przez KPCK w Bydgoszczy. A sprzyjać wam będzie z pewnością piękna pogoda oraz szereg imprez organizowanych lokalnie.
Konkurs "Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle"

Autor: fot.: Materiały prasowe

Na fotografii powinien znaleźć się portret lub grupa osób z zabytkiem naszego regionu. Może to być pałac, kamienica, kościół, kaplica, most, rynek, pomnik, ogród itp. Interesuje nas Wasza kreatywność i świeże spojrzenie na kujawsko-pomorskie skarby. 

Zachęcamy do udziału amatorów fotografii  wszystkich grup wiekowych, wielbicieli zarówno portretów, zdjęć krajobrazowych i architektonicznych… Jednocześnie serdecznie dziękujemy za wasze zaangażowanie. Co roku na nasz konkurs napływa dziesiątki zgłoszeń. Wszystkie są piękne, niepowtarzalne i za każdym razem komisja konkursowa wybierając laureatów ma nie lada zagwozdkę.

Poprzednie edycje konkursu pokazały, że macie nieograniczoną wyobraźnię i fantazję więc… i teraz na nią liczymy! Prace możecie nadsyłać do 7 sierpnia br. na adres mailowy: [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 16°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama