Ruch na Rondzie Toruńskim pod kontrolą policyjnych kamer [WIDEO]

  • 26.06.2020, 10:26
  • KB
Rondo Toruńskie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z bydgoskiej „drogówki” ponownie obserwowali ruch pojazdów na Rondzie Toruńskim w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy nie stosowali się do obowiązujących przepisów w rejonie ronda.

W środę (24.06.2020) policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili już kolejny raz działania w rejonie Ronda Toruńskiego w Bydgoszczy.

Duże natężenie ruchu w tym miejscu powoduje, że niejednokrotnie dochodzi tam do nagminnego łamania przepisów ruchu drogowego, zarówno przez zmotoryzowanych jak i pieszych uczestników dróg. Policyjne kamery namierzały kierujących, którzy niezgodnie z przepisami korzystali z buspasa, a także tych, którzy wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle.

W trakcie działań policjanci ujawnili łącznie 23 wykroczenia, których dopuścili się kierujący pojazdami. Osiem wykroczeń dotyczyło niestosowania się do sygnalizacji świetlnej (czerwone światło). Pięciu z nich ukarali mandatami, a trzech pouczyli. Pozostałe wykroczenia dotyczyły jazdy buspasem. Ośmiu kierowców zostało ukaranych mandatami. W pozostałych siedmiu przypadkach mundurowi zastosowali pouczenia.

Tego typu działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie w różnych miejscach na terenie Bydgoszczy i powiatu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe