Wspólna inicjatywa stypednialna radnych PiS i SLD

  • 01.09.2016, 13:07 (aktualizacja 01.09.2016, 13:59)
  • Katarzyna Beszczyńska
Wspólna inicjatywa stypednialna radnych PiS i SLD KB
Bydgoscy radni PiS i SLD spotkali się dziś (1 września) przed ratuszem, by poinformować o wspólnym projekcie skierowanym do uzdolnionej młodzieży.

Radni SLD Ireneusz Nitkiewicz oraz Tomasz Puławski wraz z radnymi PiS Pawłem Bokiejem i Szymonem Rogiem przystępują do realizacji wspólnego projektu pn.: "Stypendium radnego".

Wsparcie finansowe ma trafić do najbardziej uzdolnionej bydgoskiej młodzieży, której rodzin nie stać, by sfinansować dzieciom np. dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Stypendium ma charakter wsparcia naukowego, a nie socjalnego. Radni pomimo, iż reprezentują różne partie i poglądy polityczne chcą w ten sposób zmotywować innych polityków z naszego miasta do wspólnego działania względem uzdolnionej młodzieży.

Stypendium wypłacane jest przez pięć miesięcy danego semestru, w kwocie po 200 zł.

Więcej informacji znajdziecie w materiale video.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe