Gdzie wziąć bezpieczną pożyczkę bez zaświadczeń?

  • 07.11.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie wziąć bezpieczną pożyczkę bez zaświadczeń?
Pożyczka bez zaświadczeń to dla często bardzo wygodne rozwiązanie, które klienci wybierają z różnych powodów. Dla niektórych liczy się czas. Chcą uniknąć rozbudowanego procesu kredytowego, konieczności zbierania szeregu dokumentów i długiego oczekiwania na decyzję banku. Inni decydują sie na pożyczkę od ręki ze względu na nieco szersze możliwości finansowe, jakie ona daje w porównaniu z kredytem bankowym.
  1. Komfort klienta przy pożyczce bez zaświadczeń
  2. Jak wybrać pożyczkodawcę?

Komfort klienta przy pożyczce bez zaświadczeń

Pożyczka bez zaświadczeń to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy potrzebują pieniędzy od ręki, nie chcą długo czekać na decyzję kredytową, a ponadto nie są gotowi dzielić wszystkimi informacjami m.in. na temat źródeł swoich przychodów, jak i konkretnych wydatków. Komfort starania się o pożyczkę pozabankową jest zupełnie inny niż w przypadku kredytu. Klient oszczędza czas, nie spędza godzin na wypełnianiu szczegółowych wniosków i deklaracji, a gotówkę na koncie może mieć jeszcze tego samego dnia. Ponadto, pożyczka bez zaświadczeń to najczęściej pożyczka przez Internet. Wniosek można bez problemu złożyć online, bez konieczności wychodzenia z domu. Podjęcie gotówki również nie wymaga wizyty w oddziale. Pieniądze w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej i akceptacji warunków przez klienta automatycznie przesyłane są na jego konto.

Jak wybrać pożyczkodawcę?

Na rynku dostępnych jest coraz więcej tego typu pożyczek od ręki. Coraz więcej firm proponuje swoim klientom szybką gotówkę, nawet przy zadłużeniu. Coraz więcej w końcu kusi darmowymi pożyczkami z oprocentowaniem 0%. Jak wybrać najlepszą? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na składane przez firmę gwarancje bezpieczeństwa. Transakcje po prostu muszą być odpowiednio zabezpieczone. Część firm pożyczkowych, np. platforma Bancovo korzysta z tych samych zabezpieczeń co banki. Współpracę z takimi instytucjami warto rozważyć. Na wspomnianej platformie możemy też porównać różne oferty, składając tylko jeden wniosek - porównanie propozycji od różnych instytucji to podstawa dobrej decyzji. Kryterium wyboru pożyczkodawcy oprócz warunków finansowych powinny być m.in. spełnienie wysokich standardów etycznych w działalności finansowej (potwierdzają to specjalne certyfikaty), doświadczenie na rynku, zrzeszenie w grupie finansowej gwarantującej jeszcze większe bezpieczeństwo dla klienta. Z pewnym dystansem warto natomiast podchodzić do tych firm, które dopiero pojawiły się na rynku, trudno sprawdzić ich historię, a proponowane przez nie warunki.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: