Darmowe pożyczki przez internet – pierwsza pożyczka za 0 złotych

  • 08.03.2019, 14:00
  • Grupa Tipmedia
 Darmowe pożyczki przez internet – pierwsza pożyczka za 0 złotych
1500 złotych za darmo, czyli bez żadnych odsetek na 30 dni to obecnie najkorzystniejsze pożyczki online, które znajdziemy w propozycjach pozabankowych firm pożyczkowych. Jeżeli szukamy niewielkiej pożyczki gotówkowej i chcemy skorzystać z nieoprocentowanych środków finansowych pozbawionych jakichkolwiek kosztów – darmowe pożyczki przez internet wydają się idealnym rozwiązaniem. Pierwsza pożyczka za 0 złotych skierowana jest do nowych klientów, którzy spłacając promocyjną pożyczkę w terminie oddają dokładnie tyle, ile pożyczyli. Dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę 0%?

Darmowe pożyczki – jakie są zasady?

Zasady na jakich udzielane są darmowe pożyczki są proste – może z nich skorzystać każdy nowy klient wnioskujący o pierwszą pożyczkę przez internet w danej firmie pożyczkowej. Instytucjom pożyczkowym takim jak ViaSms.pl zależy, aby klienci rozpoczynający dopiero współpracę mogli w bezpieczny sposób poznać mechanizmy udzielania szybkich pożyczek online. Własne z myślą o takich konsumentach powstał produkt w postaci pierwszej pożyczki za darmo, który cieszy się szczególną popularności na ryku internetowych chwilówek.

Choć maksymalna kwota darmowej pożyczki jest ograniczona, podobnie jak okres przez który możemy korzystać z nieoprocentowanej gotówki to pożyczka za 0 złotych potrafi przyjść z pomocą w niejednej sytuacji. Możemy pożyczyć środki finansowe na dowolny cel na przykład wtedy, kiedy spóźnia się przelew wypłaty, a my potrzebujemy zdobyć pilnie pieniądze, aby terminowo pokryć rachunki bądź naprawić auta, które akurat odmówiło posłuszeństwa.

Darmowa pożyczka daje poczucie komfortu związanego z zapewnieniem płynności finansowej w sytuacji, kiedy zabraknie nadwyżki w naszym domowym budżecie do momentu otrzymania najbliższej pensji. Jednocześnie mamy gwarancję, że dokonując spłaty pożyczki otrzymanej za darmo na czas oszczędzamy na wszystkich kosztach w postaci odsetek, oprocentowania, a także wszystkich pozostałych opłat takich, jak prowizji czy ubezpieczenie. Pożyczka faktycznie jest darmowa dlatego zwracamy tyle, ile pożyczyliśmy.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmową pożyczkę?

Darmowe pożyczki są dostępne dla szerokiej grupy pożyczkobiorców, co sprawia, że pierwszą pożyczkę za darmo może starać się praktycznie każdy. Oczywiście firmy pożyczkowe podobnie jak banki weryfikują zdolność kredytową oraz wiarygodność potencjalnych klientów, jednak czynią to w oparciu o bardziej liberalne zasady. Do otrzymania darmowej pożyczki nie potrzeba żadnych zaświadczeń w postaci dokumentów z miejsca zatrudnienia potwierdzających wysokość otrzymywanych zarobków. Wystarczy złożyć oświadczenie w którym zadeklarujemy, że posiadamy dochody umożliwiające spłatę bezpłatnej pożyczki. W skład naszego dochodu mogą wchodzić różne źródła nie koniecznie związane z umową o prace, bowiem instytucje pożyczkowe uznają również wszelkiego rodzaju umowy cywilnoprawne (umowa zlecenie, o dzieło, jednoosobowa działalność gospodarcza), a także dochody pochodzące ze stypendiów, alimentów, rent czy emerytur. 

Istotnym kryterium jest jednak nasza historia kredytowa, czyli to jak rzetelnie wwiązywaliśmy się do tej pory ze spłat naszych poprzednich zobowiązań finansowych w postaci choćby obsługi zadłużenia kart kredytowych, zwrotu zaciąganych chwilówek czy terminowości regulowania rat pożyczek. Wszelkie opóźnienia w tym zakresie mogą działać na naszą niekorzyść i spowodować, że nasze dane trafiły na czarne listy dłużników BIG i KRD, z których korzystają firmy pożyczkowe przy ocenie każdego wniosku pożyczkowego. Osoby o gorszej historii kredytowej, które figurują w bazach Biura Informacji Kredytowej jako pożyczkodawcy nieterminowo spłacający posiadane zadłużenia szukają bardzo często produktu jakim są pożyczki bez BIK. Wspomniane pożyczki bez baz stanowią często ostatnią deskę ratunku dla zadłużonych pożyczkobiorców, którzy pragną pilnie skorzystać ze wsparcia finansowego. Tym bardziej, że banki często odmawiają takim osobom udzielania kredytowania ze względu na zbyt duże ryzyko z jakim wiąże się współpraca z takimi klientami, co w konsekwencji może grozić brakiem spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Czy warto skorzystać z darmowej pożyczki?

Darmowa pożyczka to uczciwa i przejrzysta propozycja bez żadnych ukrytych kosztów z RRSO wynoszącym 0%. Możemy się o tym przekonać korzystając z kalkulatora pożyczkowego dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy oferującego pierwszą pożyczkę za darmo. Użycie kalkulatora pozwala upewnić się, że koszty zaciąganej pożyczki wynoszą rzeczywiście 0 złotych. Z darmowej pożyczki warto skorzystać, kiedy mamy pewność, że spłacimy pożyczone pieniądze w terminie. Terminowa spłata pozwala w pełni wykorzystać potencjał pożyczki bez odsetek, czyli uniknąć dodatkowych opłat, którymi moglibyśmy zostać obciążeni w przypadku niewywiązania się z warunków umowy. Każdy nowy klient, którzy zaciągnie pierwszą darmową pożyczkę i zwróci ją w ciągu wymaganych 30 dni otworzy sobie możliwości skorzystania z wyższego limitu środków przy kolejnej pożyczce. Dla stałych klientów, którzy regularnie korzystają z pożyczek online i nie mają problemów w ich spłatach instytucje pożyczkowe mają przygotowane specjalne rabaty, ale również skłonne są pożyczać więcej – jednorazowo nawet 4 000 złotych na dowód osobisty.

Dlaczego oferowana jest darmowa pożyczka?

Choć udzielanie darmowej pożyczki z perspektywy instytucji pożyczkowej jest dość ryzykowne, to jednak jej oferowanie na rynku szybkich pożyczek przez internet stało się już standardem. Darmowa pożyczka pozwala firmie pożyczkowej skutecznie zdobywać nowych klientów, którzy zachęceni możliwości otrzymania bezpłatnej pożyczki wybierają ofertę 0%. Pożyczkodawcy zwiększają tym samym bazę obsługiwanych przez siebie konsumentów i choć nie zarabiają na udzielaniu pierwszej pożyczki to zyskują możliwość przekonania klienta do kolejnej pożyczki, która zostanie wypłacona już na warunkach komercyjnych. Pierwsza darmowa pożyczka stanowi zatem zachętę do bezpiecznego zadłużania się i aktywnego korzystania z chwilówek online.

Grupa Tipmedia
Podziel się: