Zawisza przed meczem z Błękitnymi zapowiedź!

  • 15.09.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Zawisza przed meczem z Błękitnymi zapowiedź!
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz nie będą pozytywnie wspominać ostatniego weekendu. 3 drużyna tabeli udała się na wyjazdowe spotkanie z rezerwami Pogoni Szczecin i zanotowała swoją pierwszą porażkę w sezonie, ale przy okazji – bardzo dotkliwą. Ekipa z Bydgoszczy postara się zmazać plamę z ostatniej kolejki wyjazdowej rywalizacji z Błękitnymi. Jak to spotkanie prognozuje bukmacher?

Otrząsnąć się po porażce
 

Przed rozpoczęciem ostatniego meczu ligowego z rezerwami Pogoni Szczecin kursy proponowane przez bukmacherów wskazywały, że powinno być to wyrównane starcie. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Już po pierwszej połowie tej rywalizacji Pogoń Szczecin wyszła na 3 bramkowe prowadzenie. Goście nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, a ich sytuację skomplikowała jeszcze mocniej czerwona kartka, którą otrzymali w 2 połowie gry. Zawisza dał się zdominować, jednak trzeba też podkreślić, że w składzie gospodarzy pojawiło się kilku zawodników, którzy regularnie trenują z 1 zespołem.

Nie ma wątpliwości, że celem Zawiszy na obecną kampanię jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Bukmacher przed rozpoczęciem rywalizacji stawiał ten zespół w roli faworyta do awansu, jednak zwracał również uwagę na takie ekipy, jak właśnie rezerwy Pogoni. Portowcy chcą rozwijać swoich zawodników na coraz wyższym poziomie, więc nic dziwnego, że celują w awans. Na koncie tego zespołu znajduje się aktualnie 15 wywalczonych punktów i Zawisza traci 4 oczka do pozycji gwarantującej awans. Najbliższy przeciwnik tego zespołu również plasuje się w czołówce i ma 12 oczek na koncie. Pokazuje, że czeka nas naprawdę interesujące starcie.

Błękitni w ostatniej kolejce wygrali wyjazdowe spotkanie w Solcu Kujawskim. Wcześniej piłkarze tego zespołu potrafili zremisować z rezerwami Pogoni Szczecin, co pokazuje, że Zawisza ma przed sobą naprawdę trudne starcie. Ostatnio porażka błękitnych miała miejsce 28 sierpnia w rywalizacji ze Świtem Skolwin.

Jakim rezultatem zakończyły się spotkania między tymi ekipami w poprzedniej kampanii? Prawdę mówiąc, nie mam tutaj dobrych informacji dla drużyny z Bydgoszczy. Błękitni w obu meczach z tamtego sezonu pokonali Zawiszę. Dla typerów obstawiających u legalnego bukmachera warto podkreślić, że dwa razy mieliśmy wynik btts.

Co przygotował bukmacher?
 

Na podstawie propozycji, które przygotował bukmacher w ramach rynku głównych, warto podkreślić, że faworytem tego spotkania jest ekipa przyjezdna, ale minimalnie. W tym momencie różnice w proponowanych kursach przez bukmachera internetowego są tak małe, że w momencie publikacji tego tekstu, sytuacja może się zmienić. To tylko pokazuje nam, że analitycy nie są tutaj przekonani w kwestii tego, kto ma większe szanse na zwycięstwo? Z jednej strony jest Zawisza, który rozpoczęła w lepszym stylu obecną kampanię, a z drugiej ekipa Błękitnych, która dwukrotnie pokonała tego rywala w poprzednim sezonie.

Więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń w Bydgoszczy.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: