Zaskocz swoją drugą połówkę. Atrakcje dla dwojga w Bydgoszczy, które podbiją Wasze serca

  • 03.08.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Zaskocz swoją drugą połówkę. Atrakcje dla dwojga w Bydgoszczy, które podbiją…
Czeka Was romantyczny weekend na Kujawach? Bydgoszcz jest pięknym miastem, które poza zachwycającą architekturą skrywa w sobie moc niesamowitych atrakcji, które są idealne na wspólne wieczory we dwoje! Szukasz relaksujących przeżyć, które pozwolą Wam odpocząć po dniach pełnych wrażeń? Sprawdź, jakie atrakcje dla dwojga możecie zrealizować w Bydgoszczy!

 

Kolacja dla dwojga Bydgoszcz

Jak to mówią – przez żołądek do serca! Zaskocz swoją drugą połówkę niesamowitą kolacją, którą zjecie w jednej z najbardziej luksusowych restauracji w Bydgoszczy! Rozsmakujcie się w tradycyjnych, polskich smakach w najlepszym stylu. Restauracja Weranda oraz Czarny Diament znajdują się w świetnie skomunikowanym punkcie w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema. Widok z niej rozpościera się na przepiękny park ze stawem, gdzie kompletnie nie czuć, że znajduje się w samym sercu miasta! Dosłownie chwila dzieli Was od niesamowitej ulicy Gdańskiej, gdzie znaleźć można wiele atrakcji i ciekawych sklepów.

 

W tym lokalu możesz zjeść najlepszą kolację dla dwojga w Bydgoszczy! Masz do wyboru dwa warianty. Podstawowy zrealizujesz w restauracji Weranda, gdzie spróbujesz wykwintnych, tradycyjnych dań w towarzystwie wytrawnego wina. Dla wymagających, szukających bardziej intensywnych wrażeń, czeka kolacja w ciemności. Będziecie mieli okazję spożyć posiłek-niespodziankę w całkowitej ciemności! Obsługujący Was kelnerzy będą osobami niewidomymi. Poradzicie sobie z takim wyzwaniem, czy jednak wolicie skorzystać z oferty restauracji Weranda? Wybór należy do Was.

SPA dla dwojga Bydgoszcz

Pozwólcie sobie na maksymalny relaks, który pozwoli Waszym mięśniom odpocząć po całodziennym zwiedzaniu miasta. Dzień SPA dla dwojga realizowany jest w renomowanym salonie przy ulicy Pomorskiej. Bajeczny SPA ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo rozbudowany pakiet zabiegowy. Chcesz wiedzieć, na czym polega ta atrakcja?

 

  1. Pakiet rozpoczyna się cudownym masażem relaksacyjnym dla dwojga. Będziecie w specjalnym, dwuosobowym gabinecie, gdzie otrzymacie zabieg równocześnie! Wasza skóra najpierw zostanie delikatnie pobudzona, aby pod koniec wyciszyć się delikatnym głaskaniem. Masaż wykonywany jest przez profesjonalistów przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków odpowiednich nawet dla skóry wrażliwej.

  2. Kolejny etap to maska dostosowana do potrzeb skóry. Kosmetolog oceni, z jakimi problemami dermatologicznymi się borykasz i wybierze takie składniki, abyś mógł maksymalnie zyskać! Dzięki temu twarz będzie nawilżona, odświeżona i zdrowa.

  3. Na koniec czeka na Was niezapomniany seans w kapsule SPA. Jest to cudowne urządzenie, które zapewnia głęboki relaks na wiele różnych sposobów równocześnie! Możesz w niej skorzystać z aromaterapii, sauny parowej, a nawet światłoterapii!

Bajeczny SPA

Ten salon został już wspomniany w poprzedniej części, która dotyczyła realizowanego tam dnia SPA. Jeżeli wolisz razem ze swoją połówką samodzielnie zdecydować na indywidualne zabiegi, to na pewno spodoba Wam się możliwość zakupu vouchera kwotowego do Bajeczny SPA! Dzięki temu będziecie mogli skorzystać z pełnych zasobów salonu. Jakie jeszcze możliwości skrywa w sobie to miejsce?

Zabiegi na twarz

W ofercie salonu możesz znaleźć wiele zabiegów, zarówno pielęgnacyjnych, jak i upiększających, które wykonywane są w obrębie twarzy. Możesz skorzystać z różnych peelingów, masek czy innych atrakcji. W razie potrzeby kosmetolog chętnie pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet dla Twojej skóry!

Zabiegi na ciało

W obrębie całego ciała mogą zostać wykonane różnorodne masaże, peelingi i wiele innych atrakcji! Wykonują je doświadczeni fizjoterapeuci, którzy wprowadzą Cię w głęboki relaks dokładnie tak, jak lubisz. Do wyboru wiele pakietów owocowych, czekoladowych czy z użyciem kamieni lub bańki chińskiej. O jakim zabiegu na ciało marzysz?

Czy już wiesz, w jaki sposób zrelaksujecie się podczas wycieczki dla dwojga do Bydgoszczy? Wybierzcie spośród pysznych kolacji i wspaniałych masaży. Zapoznajcie się z pełną ofertą i spełnijcie swoje marzenia!

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: