Nowoczesne rolety i minirolety - gdzie kupić w Bydgoszczy?

  • 17.08.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Nowoczesne rolety i minirolety - gdzie kupić w Bydgoszczy?
Odpowiednie zaaranżowanie otworów okiennych wyraża się nie tylko w wyborze właściwych ram okiennych, ale również obejmuje dobór wyrobów zasłaniających wnęki. Mogą to być firany, zasłony, żaluzje lub rolety. W poniższym artykule odniesiemy się do tego, gdzie mieszkańcy Bydgoszczy mogą kupić ostatni z wymienionych produktów.

Wysokie walory użytkowe

Mieszkańcy największego miasta woj. kujawsko-pomorskiego mogą w łatwy i szybki sposób zaopatrzyć się w rolety w sklepie Minirolety. Sprzedawane tam produkty będą pasować do okien każdego wymiaru oraz mieszkań, których wystrój jest utrzymany w dowolnej konwencji. Rolety dostępne w Bydgoszczy cechują się ponadto o wiele większą praktycznością niż firany lub zasłony. Po pierwsze, rolety okienne nie muszą być prane. Dzięki temu nie trzeba przed czyszczeniem zdejmować ich z zawieszonych wysoko karniszy. Utrzymanie rolet w czystości wymaga tylko ich przecierania szmatką z mikrofibry! Ponadto, korzystając z rolet, możesz spokojnie otworzyć okno, nie bojąc się, że wiatr rozwieje lub wyciągnie je na zewnątrz, co często dzieje się w przypadku tradycyjnych zasłon. Z kolei zasadniczą przewagą rolet nad żaluzjami jest fakt, że te ostatnie przepuszczają więcej światła i nie gwarantują kompletnego zasłonięcia wnęki okiennej.

Bogactwo dostępnych rozwiązań

Rolety, wbrew pozorom, są bardzo wszechstronną grupą produktów. Na rynku znajdziemy wyroby wyprodukowane z różnych materiałów. Paleta dostępnych kolorów jest zatem również bardzo różnorodna, o czym świadczy oferta sklepu: https://minirolety.pl/rolety-okienne-100-zacienienia/. Dzięki temu tego typu produkty będą pasować do praktycznie każdego wnętrza, bez względu na to, w jakiej konwencji kolorystycznej jest ono utrzymane. Prawdziwym hitem, oferowanym przez sklep, są także rolety dzień noc, które można zamówić do Bydgoszczy. Ich specjalna konstrukcja (są wykonane z dwóch różnych typów tkanin) pozwala na osiągnięcie stosownego zaciemnienia bez względu na porę dnia. Możliwe jest także przygotowanie takich wyrobów jak rolety na wymiar, co pozwoli na dostosowanie wielkości produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

rolety Bydgoszcz

Zastosowania rolet – ciekawe propozycje

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które znajdziemy również w sklepie, są minirolety. Jak nazwa wskazuje, są one o wiele mniejsze od swoich pełnowymiarowych odpowiedników. Świetnie nadają się do zasłaniania niewielkich okienek jednoskrzydłowych, które często montuje się w łazienkach. Pozwalają na zachowanie daleko idącej prywatności. Ponadto nie trzeba być ekspertem od wystroju wnętrz, by wiedzieć, że zakładanie firan i zasłon w pomieszczeniach, w których mogą zostać zamoczone, nie należy do najlepszych pomysłów.

Rolety inwazyjne a nieinwazyjne

Rolety okienne mogą być sprzedawane w dwóch wariantach: inwazyjnym i bezinwazyjnym. Co to oznacza? Otóż rolety wykonane według pierwszego modelu są mocowane do ściany za pomocą specjalnych haczyków. Nieinwazyjne rolety na wymiar, które można zamówić w sklepie, możemy zawiesić bezpośrednio na ramie okiennej, co sprawia, że łatwo możemy zmieniać ten element wystroju naszego mieszkania.

Ofertę rolet nieinwazyjnych znajdziesz na stronie sklepu: https://minirolety.pl/rolety-okienne/

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: