Gdzie kupić meble biurowe w Bydgoszczy?

  • 19.07.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie kupić meble biurowe w Bydgoszczy?
Bydgoszcz jest obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Coraz więcej  firm otwiera tu swoje filie, dostrzegając tkwiący w mieście potencjał. Powstają kolejne innowacyjne parki przemysłowe i tereny inwestycyjne. Zakładanie nowych oddziałów, oprócz aspektu biznesowego ma również swój prozaiczny wymiar – trzeba zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie biur. Obecnie nikogo nie trzeba przekonywać, że inwestycja w solidne i eleganckie meble, jest również inwestycją w wizerunek. Gdzie zatem warto ich szukać?

Indywidualny charakter wyposażenia

Niestety w mieście nie funkcjonuje zbyt wiele firm, które oferują jakość produktu i obsługi klienta na poziomie międzynarodowym, a właśnie taki klient coraz częściej wybiera Bydgoszcz jako miejsce dalszego rozwoju. Zagraniczne organizacje przykładają ogromną wagę do kwestii wizerunkowych, starając się świadomie kształtować swoją markę, również za pomocą wystroju wnętrz i komunikacji wizualnej. Dla takich przedsiębiorstw znalezienie mebli, które oddadzą indywidualny charakter firmy może być trudne.

Oferta sieci meblowych

Oczywiście, można skorzystać z popularnych sieci meblowych. Proponują one dość szeroki asortyment zwiększający możliwość aranżacji wnętrza, ciężko jednak mówić tu o oryginalności i podkreślaniu marki samego przedsiębiorstwa. Z założenia są one projektowane w taki sposób, aby wpasować się w gust jak największej liczby klientów. Uniwersalność mebli z sieciówki, często nie idzie również w parze z jakością. A trudno sobie wyobrazić prowadzenie negocjacji z kluczowym partnerem przy stole, które niebezpiecznie się chwieje. Dla klienta biznesowego jakość elementów wyposażenia jest poniekąd odzwierciedleniem poziomu oferowanych przez partnera usług. Nie ma tu miejsca na defekty i niską jakość.

Meble na życzenie

Pewną opcją jest znalezienie firmy, która podejmie się wykonania mebli na życzenie klienta. Rozwiązanie to ma swoje zalety – większą dowolność w planowaniu wystroju wnętrza i indywidualne podejście. Niestety, okres oczekiwania na taką usługę wynosi zwykle od kilku do kilkunastu tygodni. W kalkulacjach trzeba bowiem uwzględnić czas przygotowania projektu, czas na sprowadzenia wyższej jakości materiałów oraz samą realizację, co łącznie może spowodować wydłużenie się projektu nawet do kilku miesięcy. Nie jest to zatem rozwiązanie dla przedsiębiorstw, którym zależy na czasie.

Znalezienie dobrego producenta

Dobrym pomysłem jest znalezienie firmy, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli biurowych. Ograniczenie oferty do mebli biznesowych pozwala firmie skupić się na ich kluczowych aspektach – jakości wykonania, estetyce i funkcjonalności. Na lokalnym rynku funkcjonuje ich kilka. Jedną z nich jest toruńska firma Wuteh. W czerwcu bieżącego roku otworzyła ona w Bydgoszczy nowy showroom, w którym będzie można zapoznać się z ofertą oraz przetestować cechy użytkowe mebli. Dotychczas jedyne takie miejsce funkcjonowało w Toruniu. Nowa lokalizacja utrzymana jest w duchu „Strefa pracy – strefa życia” - co ma podkreślać znaczenie pracy, jako istotnej części życia. Spędzamy w pracy znaczną część swojego czasu, dlatego warto, abyśmy wypełniali swoje obowiązki w jak najbardziej komfortowych warunkach. Na stronie showroom mebli biurowych Wuteh w Bydgoszczy: https://wuteh.com.pl/showroom-bydgoszcz/ można zobaczyć pomysły na aranżację różnych stref pracy – miejsca spotkań, relaksu, strefę Prezesa czy tzw. strefę pierwszego wrażenia.

Szukając wyposażenia biura warto mieć na uwadze jego wpływ na postrzeganie całej organizacji. Estetycznie wykonane i solidne meble, ułatwią zbudowanie wizerunku godnego współpracy partnera.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: