Flagi, stojaki, rollupy – dlaczego warto zdecydować się na systemy reklamy zewnętrznej?

  • 01.07.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Flagi, stojaki, rollupy – dlaczego warto zdecydować się na systemy reklamy…
Odpowiednio zaprojektowana i wykonana reklama zewnętrzna jest prawdziwą wizytówką firmy. Przyciąga wzrok odbiorców, informuje i zachęca do reakcji. Jakie rodzaje reklamy wybrać, aby uzyskać pożądany efekt? Dowiedz się z poniższego artykułu.

 

 

  1. Estetyczne i praktyczne flagi reklamowe
  2. Solidne i funkcjonalne rollupy reklamowe

 

Estetyczne i praktyczne flagi reklamowe

Flagi, flaga, windery reklamowe pozwalają na efektowne wyeksponowanie loga przedsiębiorstwa. Ich optymalny kształt, a także ruch, który wykonują pod wpływem wiatru, sprawiają, że przedstawiają się bardzo dynamicznie i dzięki temu skutecznie przyciągają wzrok odbiorców. Pełnię swych możliwości pokazują na zewnątrz, ale z powodzeniem mogą być również stosowane w środku pomieszczeń. Sprawdzą się przede wszystkim na stoiskach targowych, w halach, biurach oraz innych obiektach. Cechują się dużymi rozmiarami, ale ze względu na niską wagę, a także możliwość składania, mogą być z łatwością transportowane i instalowane w niemal dowolnych miejscach. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie podczas częstego przewozu flag na cykliczne imprezy, targi czy inne wydarzenia. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana flaga może stać się znakomitym nośnikiem reklamy i informacji. Skutecznie buduje wizerunek firmy. Ze względu na swój rozmiar, pozwala efektywnie dotrzeć z wybranym komunikatem do odbiorców.

Poza wykorzystaniem na imprezach cyklicznych, beach flagi są bardzo często używane także na stałe w firmach. Nierzadko są zamocowane przed sklepami, a także w czasie różnego typu wydarzeń plenerowych czy na imprezach firmowych. Dostępne są modele montowane na stabilnych podstawkach, ale sprawdzone firmy wykonują również wersje, które można ustabilizować bezpośrednio w piasku na plaży. Są także wersje przenośne, które dzięki swej lekkości, a przy tym odpowiedniej wielkości mogą być noszone przez pracowników.

Solidne i funkcjonalne rollupy reklamowe

Rollup, roll up, rollupy to jeden z najpopularniejszych, a przy tym najskuteczniejszych narzędzi prezentacji reklamowej. Dzięki swej uniwersalności mogą być z powodzeniem wykorzystywane w różnych branżach. Szczególnie dobrze sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach promocyjnych. Znajdą zastosowanie na konferencjach, targach, wystawach, spotkaniach czy prezentacjach. Roll up jest dostępny w różnych wielkościach, co pozwala na łatwe dopasowanie produktu do konkretnych potrzeb i wymagań. Pozwala na efektowne zaprezentowanie dowolnej grafiki oraz loga firmy, czego efektem jest łatwe dotarcie z komunikatem do szerokiego grona odbiorców. Dobrej klasy rollup cechuje się bardzo starannym wykonaniem oraz intensywnością kolorów, dzięki czemu jest bardzo estetyczny wizualnie i jeszcze lepiej spełnia swoją funkcję. Jego dużą zaletą jest również stosunkowo niska cena. Dzięki temu już przy niskich nakładach finansowych można uzyskać skuteczne rezultaty reklamowe i wizerunkowe. Co ważne, rollupy charakteryzują się również stabilną konstrukcją zapobiegającą niechcianemu przemieszczaniu i przesuwaniu produktu. Są również bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nie zmieniają swego kształtu i wyglądu przez długi czas. To sprawia, że mogą być z sukcesem wykorzystywane wielokrotnie podczas różnego typu eventów. Cechują się również prostotą montażu i demontażu. Po użyciu roll upu można go z łatwością schować do poręcznej kasety.

Stojaki wystawiennicze, flagi, rollup to bardzo praktyczne i estetyczne rodzaje systemów reklamy zewnętrznej. Pozwalają w niedrogi sposób uzyskać pożądane efekty wizerunkowe.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: