Kujawsko-pomorskie: Wspólnymi siłami uratowali kotka

  • 05.07.2022, 11:24
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Wspólnymi siłami uratowali kotka KWP
Policjant radziejowskiej drogówki, wspólnie ze strażakami z Piotrkowa Kujawskiego uratowali kota, który zaklinował się pod kontenerem z odzieżą. Wystraszony, ale cały i zdrowy zwierzak znalazł nowy domu u druha Łukasza.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj (4.07.22r.), około godziny 10 w Nowej Wsi. Sierżant sztabowy Wiesław Staszkiewicz z radziejowskiego ogniwa ruchu drogowego, kontrolował prędkość pojazdów w terenie zabudowanym.

Nagle usłyszał głośne miauczenie, dobiegające z pobliskiego kontenera z odzieżą używaną. Policjant poszedł sprawdzić, co się dzieje. Zobaczył małego kotka, który zaklinował się pod pojemnikiem.

Nie mogąc go wyciągnąć, wezwał na pomoc strażaków z OSP w Piotrkowie Kujawskim. Druhowie podnieśli kontener i uratowali zwierzaka. Wystraszony, ale cały i zdrowy kotek znalazł nowy domu u strażaka Łukasza, który się nim zaopiekował.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe