Kujawsko-pomorskie: Posiadał zabronione kryształy

  • 13.01.2022, 11:14
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Posiadał zabronione kryształy KWP
Mieszkaniec Inowrocławia może spodziewać się nawet 10 lat „odsiadki” za posiadanie używek. Kryminalni namierzyli go w mieszkaniu, podobnie jak środki odurzające, które posiadał

Wczoraj, (12.01.22) doprowadzony przez kryminalnych do oskarżyciela, a zatrzymany dzień wcześniej, zarzuty popełnienia przestępstwa usłyszał 20-letni inowrocławianin.

Policjanci po tym, jak uzyskali informację o osobie uwikłanej w narkotyki, gdy tylko potwierdzili, że mężczyzna jest w domu, odwiedzili go. Podczas przeszukania mieszkania ujawnili pudełko, a w nim jeszcze jedno nieco mniejsze. To zawierało białe kryształy o wadze 37,8 grama. Badania w bydgoskim laboratorium kryminalistycznym wykazały, że to dopalacze, które w związku ze swoim składem są zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrane dowodowy skutkowały tym, że usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Po przesłuchaniu przez oskarżyciela został objęty do czasu rozprawy policyjnym dozorem. Ma też zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara więzienia do lat 10.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe