Ferie w ZOO. Myślęcinek zaprasza

  • 12.01.2022, 12:03
  • KB
Ferie w ZOO. Myślęcinek zaprasza fot.: Myślęcinek
Ferie w bydgoskim zoo upłyną pod znakiem pytania "Poroże czyni mistrza?".

Zapraszamy wszystkich chętnych we wtorki 18 i 25 stycznia w godzinach od 10 do 14 do pawilonu Akwarium Terrarium. Każdy będzie mógł przyjrzeć się z bliska oraz dotknąć poroży sarny, daniela, jelenia i łosia. A jeśli ktoś nie wie, jaka jest różnica między porożami a rogami, to z pewnością tę wiedzę w tych dniach zdobędzie.

W piątek 28 stycznia w godzinach od 12 do 13 zachęcamy do wysłuchania opowieści o jeleniowatych. Spotkanie zaczynamy przy wybiegu sarny, kolejno odwiedzimy dalej daniele i łosie.

Grupy zorganizowane po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 52 328 00 09 (od poniedziałku do piątku od 7 do 14.30) mogą liczyć na zwiedzanie zoo z przewodnikiem.

Przez cały okres ferii w godzinach 9-15.30 w wyznaczonym miejscu przy wybiegu lam, palić będzie się ognisko, na którym można upiec przyniesione ze sobą kiełbaski.

Wyjątkowo, w poniedziałki 17 i 24 stycznia zoo będzie czynne.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe