Projekt "Bydgoszcz czyta bez końca"

  • 28.09.2021, 10:43
  • KB
Projekt "Bydgoszcz czyta bez końca" Materiały prasowe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy zaprasza Czytelników do korzystania z platformy Legimi. Ebooki cieszą się dużą popularnością wśród miłośników literatury.

Książnica oferuje bezpłatne kody dostępu do tej formy lektury. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu książką mobilną, Biblioteka zwiększa ilość kodów w ramach projektu „Bydgoszcz czyta bez końca”, który dzięki głosom mieszkańców Bydgoszczy uzyskał dofinansowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Dzięki poszerzonej ofercie cyfrowa książka na smarfonach, tabletach, komputerach i e-czytnikach trafi do większej liczby użytkowników.

W ramach projektu instytucja planuje zakup 266 abonamentów w platformie Legimi. Czytanie nigdy nie było tak proste i wygodne. Zapraszamy.

Szczegóły jak uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Legimi dostępne są na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.bydgoszcz.pl

Zadanie dofinansowano przez Miasto Bydgoszcz w ramach programu Bydgoski Budżet Obywatelski.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe