Kujawsko-pomorskie: Dzielnicowa w czasie wolnym od służby zatrzymała złodzieja sklepowego

  • 26.08.2021, 09:35
  • KB
Kujawsko-pomorskie: Dzielnicowa w czasie wolnym od służby zatrzymała złodzieja… KWP
Dzielnicowa z golubsko-dobrzyńskiej komendy policji, udowodniła że policjantem jest się nie tylko w trakcie, ale również poza nią. Aspirant sztabowy Katarzyna Wilangowska, robiąc zakupy w dniu wolnym, zatrzymała złodzieja sklepowego.

W miniony wtorek (24.08.21) około godz. 20.00 asp. szt. Katarzyna Wilangowska z golubsko-dobrzyńskiej komendy, robiąc zakupy w jednym z dyskontów w mieście, zauważyła mężczyznę, który trzymając zakupy w ręku, ominął linię kas i wyszedł ze sklepu.

Dzielnicowa, nie tracąc chwili, pobiegła za nieuczciwym klientem i zatrzymała go, a następnie przekazała policjantom pełniącym służbę o fakcie kradzieży informując jednocześnie obsługę sklepu. Towar w postaci artykułów spożywczych wrócił na sklepowe półki.

Teraz 45-letni mieszkaniec miasta odpowie nie tylko za kradzież, lecz również, niestosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa za co grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności oraz wysoka grzywna.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe