Znalazł pieniądze i poszedł na zakupy

  • 15.06.2021, 14:19
  • KB
Znalazł pieniądze i poszedł na zakupy KWP Bydgoszcz
Zaczęło się od zabrania pieniędzy, znalezionych na chodniku. Skończyło na zatrzymaniu przez policjantów i zarzutach dotyczących przywłaszczenia cudzej rzeczy.

Do tego zdarzenia doszło w Piotrkowie na ulicy Poznańskiej. Mieszkaniec miasta zgubił na chodniku 750 złotych, które wcześniej pobrał w banku. Gdy zorientował się w sytuacji, pieniędzy już nie było.

Sprawą zajęli się miejscowi policjanci. Ustalali świadków, przeglądali monitoring. Te czynności doprowadził ich do 65-letniego mieszkańca pow. radziejowskiego, który miał związek z tą sprawą.

Mężczyzna przyznał się, że znalazł pieniądze, które zabrał. Policjanci odzyskali większość pieniędzy, za resztę podejrzany kupił alkohol i papierosy.

Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Czyn ten zagrożony jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe