Łukasz Jędrys i Remigiusz Szuman na scenie w Światłowni

  • 14.06.2021, 19:11
  • KB
Łukasz Jędrys i Remigiusz Szuman na scenie w Światłowni fot.: Światłownia
Zapraszamy na wyjątkowe koncerty na żywo do bydgoskiej Światłowni.

Strona: www.swiatlownia.eu

18 czerwca, piątek, g.18.- Łukasz Jędrys

Łukasz Jędrys – autor, wykonawca, songwriter. Zaczynał od muzykowania na ulicy, przez wiele lat zjeżdżając wszystkie większe starówki i deptaki w kraju. Laureat kilkudziesięciu festiwali piosenki w tym Grand Prix Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” czy Studenckiego Festiwalu Piosenki. Dużą wagę przykłada nie tylko do tego jak gra i śpiewa, ale także o czym. W tekstach opartych na własnym doświadczeniu stara się przemycić uniwersalną treść – bliską każdemu z nas.
Dofinansowano ze środków Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu.

19 czerwca 2021, sobota, g. 18. - Remigiusz Szuman

Remigiusz Szuman – głos, gitara, słowa i dźwięki. Laureat wielu festiwali piosenki autorskiej i poetyckiej takich jak: Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję w Olsztynie (2010), Festiwal Pieśniarzy Niepokornych we Wrocławiu (2013) czy Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” w Bydgoszczy (2013).
W 2011 roku nakładem firmy MTJ ukazała się jego pierwsza płyta autorska pod tytułem „Opowieści frontowe”, na której gościnnie wystąpili m.in. Marek Piekarczyk, Robert Litza Friedrich i Mateusz Pospieszalski. Remigiusz Szuman jest także frontmanem zespołów Niewidzialność Remigiusza Szumana oraz Szumni.
Podczas recitalu będzie można usłyszeć wiele piosenek z jego solowego repertuaru.

Uwaga! Możliwe są niespodzianki! „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca”.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe