Do Myślęcinka powróci grillowanie, otwarty zostanie też Park Rozrywki

  • 17.05.2021, 16:17
  • KB
Do Myślęcinka powróci grillowanie, otwarty zostanie też Park Rozrywki fot.: Myślęcinek
W piątek, 21 maja o godzinie 11.00 otwarty zostanie cały kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat wraz z parkiem linowym!

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na rozpoczęcie sezonu w kompleksie Park Rozrywki-Zaginiony Świat. Po długim sezonie zamknięcia, brama zostanie otwarta w piątek 21 maja o godzinie 11. Działać będą te atrakcje, które zgodnie z obowiązującymi zasadami epidemicznymi możemy udostępnić. Wyłączone z użytku pozostaną wszystkie dmuchańce, byk rodeo, małpi gaj z piłeczkami. Stosując się do najnowszego rozporządzenia, obłożenie może wynosić maksymalnie 50%.

Kompleks będzie działał od środy do niedzieli w godz. 11-19. Cennik urządzeń na stronie www.myslecinek.pl.

Od soboty 22 maja udostępnione zostanie natomiast jedyne ogólnodostępne miejsce w parku, gdzie można grillować

Polana grillowa znajduje się przy stawie naprzeciwko stoku narciarskiego. Od soboty 22 maja będzie można przyjść tam z własnym grillem i zachowując zasady, spędzić czas w otoczeniu przyrody. Nie są wymagane żadne zapisy, nie obowiązuje rezerwacja. Po grillowaniu śmieci należy wrzucić do śmietnika, prosimy o niepozostawianie ich na ziemi. Chodzi nie tylko o estetykę, dbałość o środowisko i poszanowanie pracy osób zajmujących się parkiem, ale też o bezpieczeństwo-nawet jedna szklana butelka pozostawiona na trawie może być przyczyną groźnego w skutkach pożaru. Apelujemy również o upewnienie się, czy wyrzucane do śmietnika pozostałości po grillu są już wystudzone.

Przypominamy, że wciąż obowiązuje reżim sanitarny, dlatego prosimy o nieorganizowanie większych zgromadzeń i zachowanie dystansu społecznego.

Na terenie całego parku, poza miejscami do tego wyznaczonymi (płatne- w Parku Rozrywki, przy Centrum Edukacji Ekologicznej „Szumilas”, przy polu golfowym i w Ośrodku Rekreacji Konnej, bezpłatnie-polana grillowa w wyznaczonym czasie), obowiązuje zakaz rozpalania ognia, więc w przypadku ignorowania go, można liczyć się z mandatem.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe