"Czy wiesz, że..?". Nowy cykl Muzeum Wodociągów

  • 27.04.2021, 14:30
  • KB
"Czy wiesz, że..?". Nowy cykl Muzeum Wodociągów
Muzeum Wodociągów w Bydgoszcz rozpoczyna kolejną serię postów publikowanych w mediach społecznościowych. Będzie to cykl o nazwie "Czy wiesz, że..?".

W każdy wtorek w mediach społecznościowych Muzeum czyli na profilu Facebook oraz Instagram będą pojawiały się wyjątkowo interesujące, a nie raz nawet zaskakujące ciekawostki na temat obiektów naszego Muzeum, o których być może nie dowiedzieliście się nawet podczas zwiedzania. Jako pierwszą informację, tak na rozgrzewkę przedstawiamy wysokość Wieży Ciśnień.

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że ma ona aż 45 metrów wysokości? To niemalże równowartość dwunastu pięter, czyli prawie wysokość wieżowca. Wrażenie wysokości potęguje jeszcze samo jej usytuowanie na Wzgórzu Henryka Dąbrowskiego co sprawia, że Wieża Ciśnień króluje nad naszym miastem.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych profili @muzeumwodociagowwbydgoszczy na Facebooku oraz @muzeumwodociagow na Instagramie i poszerzania swojej wiedzy na temat tego jedynego w swoim rodzaju Muzeum, a może dzięki nam uda się Wam zaskoczyć bliskich czy odwiedzających Was gości z innych miast.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe