Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nakielscy policjanci poszukują Zuzanny Smolińskiej

Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią prowadzi poszukiwania za 15-letnią Zuzanną Smolińską. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu nieletniej proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.
Nakielscy policjanci poszukują Zuzanny Smolińskiej

Autor: KWP

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią prowadzą poszukiwania za nieletnią:
ZUZANNA SMOLIŃSKA - 15 lat
zam. Strzelce Krajeńskie, ostatnie miejsce pobytu: MOW Samostrzel 7, gm. Sadki.
Poszukiwana nieletnia w sobotę (10.04.21) około godziny 11.10 oddaliła się z placówki wychowawczej w Samostrzelu.

Nieletnia ma około 160 cm wzrostu, jest szczupła, włosy do ramion, farbowane ciemny blond, oczy szaro-zielone, znaki szczególne: tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka, blizna na wewnętrznej stronie przedramienia.
W chwili oddalenia z placówki prawdopodobnie ubrana była w jasne spodnie, czarną kurtkę z białym pasem i napisami na rękawie. Może przy sobie posiadać czarna, małą materiałową torbę.  

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania nieletniej proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, dyżurnym policji w Nakle nad Notecią pod numerem 47 75 29 200 oraz matką nieletniej pod numerem telefonu: 603639208.

 

Sprawę poszukiwawczą prowadzą policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna NTreść komentarza: Zapraszamy! :) https://www.facebook.com/events/1908209626739337Data dodania komentarza: 8.12.2025, 17:26Źródło komentarza: Świąteczny Dzień Rodziny z ChSD Bydgoszcz - wspólne popołudnie dla całych rodzin [PATRONAT]Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wrzućcie go na wykrywacz kłamstwData dodania komentarza: 3.12.2025, 20:41Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: LudekTreść komentarza: Szkoda, że taka osobowość jak Krzysztof i prowadzona przez niego działalność nie jest wpierana przez władze lokalne. A wręcz celowe utrudnianie i rzucanie kłód pod nogi. Bardzo przykre. Znam Krzysztofa i wiem że nikogo w potrzebie nie zostawi. Skąd taka wrogość lokalna wobec niego nie wiem.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: SUPER POSTAWA!! Pewnie reszta stała i nagrywała zamiast pomóć!Data dodania komentarza: 1.12.2025, 17:53Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: MalikTreść komentarza: WSG i XYZ zawsze górą !Data dodania komentarza: 1.12.2025, 13:28Źródło komentarza: Bydgoscy wojownicy walczyli w Sambo i JudoAutor komentarza: KarolTreść komentarza: BrawoData dodania komentarza: 1.12.2025, 13:16Źródło komentarza: Bydgoscy wojownicy walczyli w Sambo i Judo
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama