Zakłady Chemiczne Nitro-Chem wspierają cztery dyscypliny sportu w Bydgoszczy

  • 24.03.2021, 17:06
  • KB
Zakłady Chemiczne Nitro-Chem wspierają cztery dyscypliny sportu w Bydgoszczy Zakłady Chemiczne Nitro-Chem
W siedzibie Zakładów Chemicznych Nitro-Chem w Bydgoszczy w środę sfinalizowano podpisanie czterech umów sponsorskich. Logo Nitro-Chemu znajdzie się na koszulkach zawodników i zawodniczek LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz, Klubu Sportowego Basket 25 Ekstraliga, na kombinezonie żużlowym Grzegorza Zengoty. Bydgoska Spółka znalazła się również wśród grona sponsorów Mistrzostw Polski w Szachach organizowanych w Bydgoszczy przez Polski Związek Szachowy. W spotkaniu wziął udział także Minister Łukasz Schreiber – Ambasador Sportu na Kujawach i Pomorzu oraz Ambasador Szachów.

Zakłady Chemiczne Nitro-Chem od wielu lat wspierają sportowe talenty. Obecnie sfinalizowaliśmy prace nad podpisaniem 4 umów sponsorskich z zawodnikami 4 różnych dyscyplin sportu.

- Wspieranie sportu w Bydgoszczy i w województwie kujawsko-pomorskim przez Zakłady Chemiczne Nitro-Chem to misja firmy, która trwa już od wielu lat. Sport nieodłącznie kojarzy się z takimi wartościami jak wytrzymałość, precyzja oraz pewność. To wartości, którymi również kierują się w swojej działalności Zakłady Chemiczne Nitro-Chem. Chcemy, by nasi sportowcy mieli możliwość rozwijania swoich pasji i talentów. Szczególnie teraz, w dobie pandemii takie wsparcie jest szczególnie ważne – powiedział Andrzej Łysakowski, Prezes Zakładów Chemicznych Nitro-Chem.

Zakłady Chemiczne Nitro-Chem aktywnie angażują się także w inicjatywy popularyzujące sport.

Dlatego z dumą ogłaszamy, że podjęliśmy współpracę z Polskim Związkiem Szachowym w związku z organizacją Mistrzostw Polski w Szachach. Warto zaznaczyć, że Zakłady Chemiczne Nitro-Chem wkraczają w nową dziedzinę sportu i to od razu jako Partner najbardziej prestiżowego turnieju w Polsce, który odbędzie się już za miesiąc właśnie w Bydgoszczy.

Zakłady Chemiczne Nitro-Chem od lat angażowały się w promocję i wsparcie czarnego sportu w Bydgoszczy. Żużel jest bowiem w sercach wielu bydgoszczan. Dlatego nie mogło i nas zabraknąć wśród sponsorów tej dyscypliny. W tym roku zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z zawodnikiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz - Grzegorzem Zengotą. To jeden z najbardziej popularnych żużlowców w Polsce, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Par Klubowych. Nie bez znaczenia są również uzyskane przez niego tytuły „Najsympatyczniejszy Żużlowiec” i „Mister Elegancji”.

Mamy nadzieję, towarzyszyć Grzegorzowi Zengocie w kolejnych wielkich sukcesach, z których będziemy cieszyć się wspólnie. W ten sposób kontynuujemy nasze zaangażowanie we wspieranie bydgoskiego żużla.

Ogromnie cieszymy się również z kontynuacji współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz.

Zakłady Chemiczne Nitro-Chem kolejny rok będą partnerem strategicznym drużyny LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz. To drużyna, która występuję w rozgrywkach LOTTO Superligi Tenisa Stołowego, są również zdobywcami pucharu Polski oraz brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.

Zakłady Chemiczne Nitro-Chem podjęły również debiutancką współpracę z Klubem Sportowym Basket 25 Ekstraklasa – w poprzednim sezonie zawodniczki zostały wicemistrzyniami Pucharu Polski. W tym sezonie ponownie walczą o strefę medalową i mamy nadzieję im w tym pomóc.

Obecnie trwają prace nad sfinalizowaniem kolejnych umów sponsorskich.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe