Zmiana organizacji ruchu na S5 w okolicach Gruczna

  • 05.03.2021, 15:57
  • KB
Zmiana organizacji ruchu na S5 w okolicach Gruczna Materiały prasowe
W najbliższy poniedziałek, 8 marca od godz. 14 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na budowie drogi ekspresowej S5 na odc. Dworzysko – Aleksandrowo.

Zmiana dotyczy odcinka w okolicach miejscowości Gruczno i będzie polegać na przełożeniu ruchu z dotychczasowej DK5 na wybudowaną jezdnię lewą nowej drogi ekspresowej S5.  

Miejsce przełożenia ruchu z DK5 na S5 znajdować się będzie na odcinku 1, wykonywanym przez firmę Budimex i ruch tą jezdnią będzie kontynuowany poprzez odcinek 2, którego wykonawcą jest konsorcjum firm KOBYLARNIA S.A. i MIRBUD S.A. Ruch na jezdni nowej drogi ekspresowej S5 odbywać się będzie dwukierunkowo po pasach ruchu o szerokości 3,5m. 

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.


 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe