Fundacja Czarny Karzeł zaprasza na pokaz specjalny baśni filmowej "Kwiat paproci"

  • 15.12.2020, 18:39
  • KB
Fundacja Czarny Karzeł zaprasza na pokaz specjalny baśni filmowej "Kwiat paproci" Materiały prasowe
Zapraszamy na pokaz specjalny trailera baśni filmowej "Kwiat paproci" - pilota serialu serialu animowano-aktorskiego KLECHDY DOMOWE.

Pokaz odbędzie się 18 grudnia 2020 r. o godzinie 19.00.

Po pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami i artystami biorącymi udział w projekcie.

(m.in. Marta Filipiak, Łukasz Owczarzak, Justyna Celeda, Staś Kotwicki, Ewa Rodart, Janusz Chabior, Olo Walicki, Grzegorz Brzozowski, i in.)

Informujemy, że całe wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy Zoom, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy. Przed spotkaniem prześlemy Państwu link.

Całość wydarzenia będzie również transmitowana na naszym kanale na You Tube - Czarny Karzeł - https://www.youtube.com/channel/UCt1LSi_Yh4bOWuTfo9XH11A?view_as=subscriber.


 

KB

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe