Wirtualnie o realiach sprzed 120 lat

  • 16.11.2020, 14:30
  • KB
Wirtualnie o realiach sprzed 120 lat Wirtualne oprowadzanie po Hali Pomp
Muzeum Wodociągów serdecznie zaprasza do udziału w wirtualnym oprowadzaniu po najnowszej, jubileuszowej wystawie poświęconej 120-leciu istnienia bydgoskich wodociągów i kanalizacji.

Pandemia dała nam się we znaki i zabytkowa Hala Pomp przez osiem miesięcy pozostawała zamknięta, otworzyliśmy ją ponownie dokładnie 24 października, by po dwóch tygodniach znów zamknąć nasze drzwi.

Jednak jesteśmy przezorni i z wyprzedzeniem przygotowaliśmy dla Państwa zwiedzanie tej wyjątkowej ekspozycji w formie zdigitalizowanej, abyście nawet będąc w domu mogli poznać historię naszego miejskiego przedsiębiorstwa, z którego usług korzystają wszyscy bydgoszczanie.

Oprowadzanie odbędzie się 18 listopada w formie online na wydarzeniu pn. „120-lecie bydgoskich wodociągów i kanalizacji – wirtualne zwiedzanie wystawy” na portalu Facebook, o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy! Udział jest bezpłatny.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe