Pogoń za "lisem" w Myślęcinku

  • 09.10.2020, 20:47
  • KB
Pogoń za "lisem" w Myślęcinku Materiały prasowe
W sobotę, 10 października w Ośrodku Rekreacji Konnej w Myślęcinku odbędzie się tradycyjna pogoń za "lisem". Hubertus zacznie się od wyjazdu w teren o godzinie 14.

Następnie około godziny 15.30 jeźdźcy dotrą na polanę pomiędzy zoo a stawami, gdzie ich zadaniem będzie złapanie szybkiego i sprytnego „lisa”. Lisem zazwyczaj jest osoba, która w ubiegłym roku zdołała złapać rudego zwierzaka, czyli ściągnąć z ramienia uciekającego przypiętego oznaczenia.

Zwieńczeniem gonitwy będzie bezpłatne ognisko na terenie Ośrodka Rekreacji Konnej „Pod Aniołami”. W pościgu mogą brać udział jedynie pełnoletni zaawansowani jeźdźcy. Liczba miejsc ograniczona, a dostępna pozostał wyłącznie opcja udziału na własnym koniu (koszt to 50 zł).

Hubertus z „lisem szukanym" dla dzieci i młodzieży odbędzie się w niedzielę 18 października o godzinie 14.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe