Zmiany na linii Bydgoszcz Główna – Piła Główna w kursowaniu pociągów

  • 02.10.2020, 10:44
  • KB
Zmiany na linii Bydgoszcz Główna – Piła Główna w kursowaniu pociągów PKP PLK
Na trasie Bydgoszcz – Piła na odcinku Zielonczyn – Nakło nad Notecią wprowadzona jest zastępcza komunikacja autobusowa dla pociągów regionalnych.

Służby techniczne PLK określiły zakres uszkodzeń linii kolejowej na odcinku Zielonczyn – Nakło nad Notecią. Uszkodzone jest podtorze, tor i konstrukcja sieci trakcyjnej na odcinku kilkudziesięciu metrów. Wstępnie ustalono, że naprawa potrwa do końca października.

Na trasie Bydgoszcz – Piła dla pociągów regionalnych zastępcza komunikacja autobusowa obowiązuje na odcinku Nakło nad Notecią – Zielonczyn, dla pociągów dalekobieżnych na odcinku Nakło nad Notecią – Bydgoszcz Główna oraz Bydgoszcz Główna – Nakło nad Notecią. Ruch pociągów towarowy prowadzony jest zmienionymi trasami. Dla utrzymania sprawnych podróży w regionie w Bydgoszczy powołany został specjalny zespół złożony z przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. i przewoźników.

Do godziny 13:00 10 pociągów regionalnych i 3 pociągi PKP Intercity pojechało z wykorzystaniem zastępczej komunikacji autobusowej.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe