200 tys. zł na doposażenie placu zabaw na Wyspie Młyńskiej

  • 28.12.2016, 15:24 (aktualizacja 28.12.2016, 16:20)
  • Katarzyna Beszczyńska
200 tys. zł na doposażenie placu zabaw na Wyspie Młyńskiej UM
W 2017 roku istniejący plac zabaw dla dzieci, który znajduje się na Wyspie Młyńskiej zostanie przebudowany oraz dostosowany do osób niepełnosprawnych.

200 tys. zł na doposażenie placu zabaw dla dzieci na Wyspie Młyńskiej w celu udostępnienia go dzieciom niepełnosprawnym.

Przy wszystkich nowo powstających obecnie placach zabaw uwzględniane jest co najmniej jednego urządzenia dla dzieci niepełnosprawnych.

W tym roku specjalne urządzenia pojawiły się przy następujących lokalizacjach:

ul. Bośniacka, Skwarna/Przerwy-Tetmajera (Jary), Osiedlowa (Stary Fordon), Tuchołkowej (Tereny Nadwiślańskie), pl. Chełmiński (Okole), Dwernickiego/Sułkowskiego, park Kazimierza Wielkiego (przeprowadzona została w tym roku modernizacja, w ramach której przewidziano montaż karuzeli dedykowanej dzieciom niepełnosprawnym – z uwagi na okres zimowy jej montaż nastąpi najpóźniej w kwietniu).

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe