Już w październiku "Bieg Budowlańca"

  • 29.06.2020, 12:03
  • KB
Już w październiku "Bieg Budowlańca" Materiały prasowe
Nikt dziś nie ma wątpliwości, że sport to jeden z podstawowych elementów zdrowego stylu życia. Po okresie bezruchu związanego z COVID-19, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy zaprasza miłośników biegania na wydarzenie sportowe pod tytułem Bieg Budowlańca.

„Biegiem Budowlańca” Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy przyłącza się do promocji aktywności sportowej. „Zbuduj z nami swoje zdrowie!” to nie tylko zachęta do zdrowego trybu życia, lecz też integracja środowiska lokalnego.

Impreza odbędzie się 4 października 2020 r. na Polanie Różopole w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Uczestnicy mają do pokonania dystans 5 km, więc każdy może spróbować, nawet początkujący biegacze. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18. rok życia, ale także – po przedstawieniu stosownej zgody rodzica/opiekuna prawnego – osoby, które ukończyły 16 lat.

Już można się zapisywać!

Formularz Google dostępny pod adresem: https://forms.gle/LQ1cR7MZKU1tMvFL6

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/587195928496865/.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe