Pomoc dla zwierząt ze schroniska od policjantów

  • 28.04.2020, 11:05
  • KB
Pomoc dla zwierząt ze schroniska od policjantów KWP
Policjanci z Konecka przekazali 140 kg karmy dla czworonożnych podopiecznych ze schroniska Disel. Inicjatorem pomysłu był dzielnicowy z gminy Koneck, którego bardzo chętnie wsparli mieszkańcy z jego rejonu.

Dzisiaj (28.04.) policjanci z Konecka przekazali do schroniska Disel ponad 140 kg karmy dla czworonożnych podopiecznych. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był dzielnicowy z Konecka, który jako pierwszy zakupił część karmy. Swoim pomysłem podzielił się z mieszkańcami z jego rejonu, którzy pomogli w zakupie większej ilości pożywienia.

W imieniu własnym oraz pracowników schroniska serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i pomogli w zebraniu tak potrzebnych produktów.
 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe