Przy Abrahama zagramy w tenisa

  • 25.11.2016, 12:55
  • Katarzyna Beszczyńska
Przy Abrahama zagramy w tenisa KB
Dzięki głosowaniu mieszkańców w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, przy ul. Abrahama na Błoniu zrewitalizowany zostanie skwer oraz ścianka do tenisa.

Miasto jest obecnie na etapie wyboru wykonawcy tego zadania. W ramach rewitalizacji przewidziano stworzenie bezpiecznej  nawierzchni poliuretanowej w miejscu do gry w tenisa i modernizacja zewnętrznej ściany budynku, o który jest odbijana piłka.

Poza tym na przyległym terenie zielonym  dostawione zostaną ławka i stojak dla rowerów.

Zaprojektowano również modernizację istniejących chodników, wykonanie nowych trawników oraz ustawienie stołu do gry ping-ponga i szachy. W ten sposób powstanie zwarty teren rekreacyjny przylegający do istniejących już kortów tenisowych.

Koszt zadania będzie znany po zakończeniu procedury wyboru wykonawcy. Zakończenia wszystkich  prac  można spodziewać się wiosną 2017 roku.

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe