Konferencja o Sporcie w bydgoskiej restauracji "Wodnik"

  • 09.10.2019, 12:41
  • KB
Konferencja o Sporcie w bydgoskiej restauracji "Wodnik" fot. RP Na zdjęciu poseł Łukasz Schreiber w otoczeniu elity sportów walki
W poniedziałek, 7 października 2019 roku w gościnnych progach restauracji "Wodnik" w Bydgoszczy, odbyła się konferencja "Porozmawiajmy o Sporcie w Bydgoszczy i w Regionie".

Gospodarzem spotkania był poseł na Sejm RP Łukasz Schreiber. Oprócz tego w konferencji udział wzięli przedstawiciele sportu bydgoskiego, ratusza oraz gmin ościennych. Przybyli również znani bydgoscy sportowcy oraz ich trenerzy m. in. trener siatkówki Piotr Makowski, aktualny Mistrz Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu Artur Pujszo i jego trener Ryszard Pujszo z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Wojewodę reprezentował olimpijczyk i wielokrotny Mistrz Polski w zapasach pan Bartłomiej Bartnicki.

Gościem honorowym był żużlowiec związany z Bydgoszczą Artiom Łaguta.

W trakcie konferencji poruszono tematy związane z szeroko rozumianą tematyką rozwoju kultury fizycznej w mniejszych miejscowościach Regionu, obejrzano film ze spotkania kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej Kuby Błaszczykowskiego z premierem Mateuszem Morawieckim na planowanym boisku piłkarskim, oraz wysłuchano relacji pana posła Łukasza Schreibera z realizacji zadań sportowych w Bydgoszczy oraz całym Regionie.

Spore zainteresowanie posła Schreibera wywołał temat funkcjonalności niedawno wybudowanej hali do sportów walki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, który zadeklarował kontynuacje tematu.

Z inicjatywy pana posła ustalono, że podobne konferencje będą  miały charakter cykliczny.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Makuch
Makuch 12.10.2019, 18:18
oczywiście nikogo z AZS-u nie było - pan poseł Schreiber mógł postawić torcik i pączusie to by przyszli
Ciekawa
Ciekawa 10.10.2019, 10:42
A czy pan poseł Schreiber też z judo czy MMA??
Kasia
Kasia 11.10.2019, 17:01
pan Poseł raczej z szachów
Miki
Miki 09.10.2019, 13:29
ta hala do sportów walki to same błędy - do baletu to tak.. i do niczego więcej
Madzia
Madzia 09.10.2019, 13:24
Chociaż raz Artur jest w spokojnym towarzystwie, a nie jakiś siłaczy

Pozostałe