Spróbuj swoich sił w treningu z Ewą Chodakowską

  • 04.06.2019, 17:20
  • KB
Spróbuj swoich sił w treningu z Ewą Chodakowską ZA
Powoli zaczynamy odliczać ostatnie dni do lata. Wymarzone, słoneczne wakacje na plaży i długo wyczekiwany urlop przypominają o formie, o którą warto zadbać już teraz. 15 czerwca w ramach Be Active Tour najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska odwiedzi Zielone Arkady. Wraz ze swoją drużyną przygotowała całodniowy program treningów z ogromną dawką pozytywnej energii i motywacji.

15 czerwca, w ostatnią sobotę przed nadejściem lata, między godziną 9:30 a 17:30 Plac Eventowy w Zielonych Arkadach zamieni się w ogromną salę treningową, która pomieści aż 120 osób. Plan wydarzenia obejmuje rozgrzewkę z Danielem Żołkiem, trening z Ewą Chodakowską i jej power speech, prelekcje dietetyków z Be Active, a także trening prowadzony przez Lefterisa Kavoukisa – męża Ewy i pozostałych członków drużyny Be Active Tour. Ponadto, każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od organizatora trasy torbę z upominkami.

Wydarzenie jest przeznaczone dla pełnoletnich, zarejestrowanych do udziału w akcji osób. Jak zdobyć wejściówkę? W poniedziałek (10 czerwca) na profilu facebookowym Zielonych Arkad pojawi się post konkursowy, pod którym należy udzielić odpowiedzi na zadane w nim pytanie. W środę (12 czerwca) 120 laureatów zostanie powiadomionych o możliwości udziału w treningu z Ewą Chodakowską.

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, autorka bestsellerowych książek i programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia, a także redaktor naczelna miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Jej oficjalną stronę na Facebooku śledzi ponad 2 miliony osób, a w jej największym otwartym treningu fitness, wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa,   wzięło udział około 2 tysiące uczestników. 

Trening w ramach Be Active Tour odbędzie się 15 czerwca w godz. 9:30-17:30 w Zielonych Arkadach. Aby zdobyć wejściówkę na Trening należy wziąć udział w konkursie na profilu Facebook Zielonych Arkad.

Harmonogram spotkania:

09:30-11:30   Rejestracja uczestników 
11:30-12:00 Rozgrzewka z Danielem Żołkiem 
12:05-13:05 Trening z Ewą Chodakowską i power speech 
13:10-13:55 Trening z Piotrem Karwatem 
14:00-14:30 Prelekcja dietetyków Be Active: Marta Kielak i Karoliny Brzostek 14:30-15:30 Trening z Lefterisem Kavoukisem 
15:35-16:20 Trening z Małgorzatą Babilońską 
16:30-17:30 Zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe