Lodowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym RONDO

  • 31.05.2019, 14:01 (aktualizacja 31.05.2019, 14:21)
  • KB
Lodowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym RONDO Dzień Dziecka
W sobotę 1 czerwca Centrum Handlowe RONDO zamieni się w Lodowe Centrum Marzeń! Tego dnia, specjalnie z okazji Dnia Dziecka, w godzinach 9.00-21.00 najmłodsi klienci CH RONDO otrzymają w prezencie słodki upominek – kupon na darmową kulkę lodów.

Lodowe Centrum Marzeń to kolejna edycja słodkiej akcji, którą Centrum Handlowe RONDO organizuje już po raz trzeci dla swoich najmłodszych klientów. W akcji mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18 roku życia.

Kupon na pyszną kulkę lodów do wykorzystania w Lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa będzie można odebrać od hostessy. Do wydania jest aż 5000 kuponów, które uprawniają do odbioru jednej kulki lodów.

„Taki dzień lubi na pewno każde dziecko! W sobotę 1 czerwca ponownie będziemy osładzać najmłodszym Dzień Dziecka! Zapraszamy dzieci i młodzież do 18 roku do CH RONDO po słodki upominek do odbioru w Lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa– mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji jest dostępny na stronie internetowej www.chrondo.pl.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe