Niedzielne popołudnie z "Muzycznymi tarasami"

  • 26.07.2017, 15:12 (aktualizacja 26.07.2017, 15:19)
  • KB
Niedzielne popołudnie z "Muzycznymi tarasami" Materiały prasowe
Już w najbliższą niedzielę 30.07.2017 o godzinie 16.00, w Pałacu Nowym w Ostromecku, odbędzie się kolejny koncert z cyklu MUZYCZNE TARASY. Na scenie wystąpi Sławomir Naborczyk

Sławomir Naborczyk to Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Nowowejskiego w Bydgoszczy. Uczestnik Akademii Operowej przy Teatrze Narodowym w Warszawie. Występował w wielu spektaklach operowych, m.in. ,,Traviacie” Giuseppe Verdiego w Operze Nova w Bydgoszczy,  współpracuje także z chórem Musica Viva.

Piosenkarz, jest finalistą i zdobywcą nagrody specjalnej za szczególne walory głosowe podczas konkursu Złote Głosy 2016 na Zamku Królewskim w Warszawie, laureatem trzeciej nagrody VII ogólnopolskiego konkursu wykonawstwa muzyki operetkowej i musicalowej im. I. Borowieckiej, laureatem nagrody specjalnej w konkursie solowej wokalistyki  Ars Et Gloria. Chórzysta Opera Nova w Bydgoszczy. 

Wstęp wolny.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe