Podsumowano pierwszą część konkursu "Dumni z Bydgoszczy"

  • 18.07.2017, 12:09
  • KB
Podsumowano pierwszą część konkursu "Dumni z Bydgoszczy" archiwum
Znamy laureatów pierwszej odsłony wakacyjnego konkursu organizowanego przez Urząd Miasta pn.: "Dumni z Bydgoszczy". Pytania dotyczyły gospodarczych aspektów Bydgoszczy. Kolejna porcja pytań – tym razem o Wyspie Młyńskiej – pojawi się już w piątek.

Laureatami pierwszej części konkursu "Dumni z Bydgoszczy" zostali pani Agata Mełgwa i pan Franciszek Marczak. Oboje poprawnie odpowiedzieli na pięć pytań związanych z gospodarczymi aspektami Bydgoszczy i otrzymają wysokiej klasy smartwatche.

Zwycięzcy zostali wyłonieni zgodnie z regulaminem konkursu:

Kolejne nagrody można wygrać biorąc udział w kolejnej odsłonie konkursu – pytania – tym razem dotyczące Wyspy Młyńskiej pojawią się na naszym profilu na Facebooku, portalu miejskim i w lokalnych mediach już w piątek 21 lipca.

Konkurs trwać będzie przez całe wakacje. Oprócz cotygodniowych 5 pytań i związanej z tym cotygodniowej szansy na wygranie nagród rzeczowych, można wziąć udział w konkursie głównym – wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego jestem dumny z Bydgoszczy?" (nagroda główna – tablet).

Forma odpowiedzi na to pytanie jest dowolna (np. literacka, plastyczna, muzyczna czy filmowa) . Odpowiedzi na to pytanie można nadsyłać do 1 września 2017 (drogą mailową lub osobiście).

Odpowiedzi na cotygodniowe pytania należy wysyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Szczegóły w regulaminie.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe