Budowa II etapu Trasy Uniwersyteckiej – to nie koniec zmian

  • 24.05.2017, 05:56 (aktualizacja 24.05.2017, 06:02)
  • KB
Budowa II etapu Trasy Uniwersyteckiej – to nie koniec zmian archiwum
Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka Trasy Uniwerysteckiej. Zamknięto już ulicę Glinki. 25 maja natomiast nastąpią zmiany w organizacji ruchu pomiędzy ulicami Wojska Polskiego, a Ujejskiego.

W związku z tym, nastąpią utrudnienia dla ruchu kołowego oraz pieszego na odcinku od ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Kornela Ujejskiego. Zamknięty zostanie wjazd z ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Karpackiej 39 A,B,C.

Mieszkańcy wymienionych bloków będą korzystać z dojazdów od strony ul. Karpackiej. Zamknięty dla ruchu pieszego będzie odcinek wzdłuż ul. Ujejskiego od numeru 27 do numeru 43.

Ruch kołowy na opisanym odcinku będzie utrzymany przy utrudnieniu polegającym na jednostronnym zwężeniu jezdni. Przystanek autobusowy zlokalizowany przy ulicy Ujejskiego 31 zostanie przesunięty w okolice budynku Ujejskiego 45.

Dla mieszkańców ulicy Karpackiej 43B,C i D zostanie zamknięty dojazd od ul. Ujejskiego. Dojazd do przewołanych budynków będzie się odbywał od ul. Karpackiej.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe