Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Czytadło

Album o bydgoskim Śródmieściu powraca do księgarń
Album o bydgoskim Śródmieściu powraca do księgarń

Wydawnictwo Pejzaż w odpowiedzi na prośby czytelników wznowiło album „Pozdrowienia z bydgoskiego Śródmieścia – Plac Teatralny, Gdańska, Plac Wolności” autorstwa Anny Perlik-Piątkowskiej. Na ponad 150 dawnych pocztówkach i zdjęciach pokazano dawne śródmiejskie ulice i toczące się tam codzienne życie

05.06.2024 09:10    2
Spotkanie z Cecylią Kukuczką w Bibliotece
Spotkanie z Cecylią Kukuczką w Bibliotece

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na poświęcone najwybitniejszemu polskiemu himalaiście Jerzemu Kukuczce spotkanie z udziałem jego żony Cecylii. Spotkanie połączone będzie z promocją wydanej przez „Agorę” autobiograficznej książki Cecylii Kukuczki zatytułowanej „Listy z pionowego świata. Wspomnienia żony himalaisty” (premiera: 10.01.2024).

22.05.2024 11:28    1
Festiwal LiterObrazki wkrótce w Bydgoszczy!
Festiwal LiterObrazki wkrótce w Bydgoszczy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci "LiterObrazki".

17.05.2024 10:17    1
Niezapomniana Noc Muzeów u Bełzy!
Niezapomniana Noc Muzeów u Bełzy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy po raz kolejny weźmie udział w Europejskiej Nocy Muzeów, podczas której Czytelnicy będą mieli okazję wziąć udział w rozmaitych, atrakcyjnych wydarzeniach. Zapraszamy zatem serdecznie na Europejską Noc Muzeów u Bełzy! Dołącz do nas i odkryj, jak wiele fascynujących możliwości kryje się w bibliotece!

13.05.2024 12:17    1
"Myślęcinek. Spacer z ptakami - Bydgoszcz". Nowy album już w księgarniach
"Myślęcinek. Spacer z ptakami - Bydgoszcz". Nowy album już w księgarniach

Od dziś (19.02) jest dostępny w księgarniach nowy album autorstwa Włodzimierza Michalaka. Myślęcinek. Spacer z ptakami - Bydgoszcz. Prezentuje ponad 100 gatunków na terenie naszego największego miejskiego parku. Okraszony gawędą z obserwacji zachowania ptaków i ludzi

19.02.2024 12:04    1
Krzysztof Stasiewski spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy
Krzysztof Stasiewski spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z spotkanie autorskie z Krzysztofem Stasiewskim, artystą niezwykle utalentowanym, który nie tylko podbija serca swoją muzyką, ale również zachwyca jako utalentowany pisarz.

08.01.2024 16:53
Podsumowanie roku 2023 WOJTKA "SZCZAPY" ROMANOWSKIEGO
Podsumowanie roku 2023 WOJTKA "SZCZAPY" ROMANOWSKIEGO

Wydarzenie roku. Działo się w minionych 12 miesiącach sporo, ale jedno wydarzenie było bez wątpliwości bezkonkurencyjne, i równie dobrze można by je nazwać wydarzeniem dekady, a dla niektórych – 25 lecia.

30.12.2023 21:25    8    11
Witajcie w Bydgoszcz.com!
Witajcie w Bydgoszcz.com!

Nadszedł dobry czas na zmiany. Powoli dociera do nasz wszystkich, co się stało z naszym krajem, i z nami jako społeczeństwem, przez ostatnie osiem lat. Kiedy obserwuję rzeczywistość za oknem na dzień przed Wigilią 2023 mam wrażenie, że spod błotnej breji zaczyna się wyłaniać powoli jakaś normalność i stabilność.

22.12.2023 13:35    5
Przedwojenne bydgoskie pocztówki świąteczne w nowej odsłonie
Przedwojenne bydgoskie pocztówki świąteczne w nowej odsłonie

Wydawnictwo Pejzaż przygotowało reprinty dawnych pocztówek bożonarodzeniowych i noworocznych. Wszystkie zostały wysłane przez mieszkańców Bydgoszczy na początku XX wieku.

01.12.2023 12:05
Świąteczny Projektor dla najmłodszych w Bibliotece
Świąteczny Projektor dla najmłodszych w Bibliotece

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci na Świąteczny Projektor dla najmłodszych w Bibliotece!

29.11.2023 10:13    1
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama