Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Sport

Mecz Charytatywny w Bydgoszczy. Dziennikarze vs. samorządowcy
Mecz Charytatywny w Bydgoszczy. Dziennikarze vs. samorządowcy

Jak co roku przed wakacjami naprzeciwko siebie staną dwie drużyny - dziennikarze i samorządowcy. Zmierzą się na piłkarskim boisku na rzecz podopiecznych z placówek opiekuńczo-wychowawczych z Metropolii Bydgoszcz.

28.06.2018 12:33    2
Pomóż w organizacji Enea Bydgoszcz Triathlon i zostań wolontariuszem
Pomóż w organizacji Enea Bydgoszcz Triathlon i zostań wolontariuszem

Już 7-8 lipca odbędzie się kolejna edycja Enea Bydgoszcz Triathlon. W zawodach weźmie udział rekordowa liczba ponad 4000 zawodników: triathlonistów, biegaczy oraz uczestników zawodów dla dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w atrakcyjnym programie wolontariatu podczas zawodów!

25.06.2018 12:27    1
Mecz Polska-Kolumbia w bydgoskim Sport Zone z miejską legendą
Mecz Polska-Kolumbia w bydgoskim Sport Zone z miejską legendą

Po przegranym 1:2 meczu polskich piłkarzy z Senegalem, nadchodzi czas na kolejne mundialowe spotkanie. Już 24 czerwca nasza kadra zmierzy się z Kolumbią, która również pragnie zwycięstwa po porażce z Japonią. Będzie to emocjonujące wydarzenie nie tylko w Rosji. Na wszystkich bydgoszczan będą czekać sportowe atrakcje.

21.06.2018 14:01    2
Do Enea Bydgoszcz Triathlon 2018 pozostało jeszcze 20 dni
Do Enea Bydgoszcz Triathlon 2018 pozostało jeszcze 20 dni

Wiele nowości czeka na uczestników Enea Bydgoszcz Triathlon. W zawodach weźmie udział rekordowa liczba ponad 4000 zawodników: triathlonistów, biegaczy oraz uczestników zawodów dla dzieci. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla nich, jak i kilkunastu tysięcy kibiców, którzy odwiedzą Bydgoszcz 7 i 8 lipca. To już czwarta edycja imprezy, drugi rok z rzędu wspiera ją Enea jako partner tytularny.

18.06.2018 15:27    1
Seria IAME SERIES zadebiutowała w Polsce!
Seria IAME SERIES zadebiutowała w Polsce!

Otwarte testy IAME Series Poland rozpoczęły kolejny etap w historii polskiego kartingu. To właśnie na torze Kartodrom Bydgoszcz, gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w 1994 roku zostały zrealizowane testy najbardziej prestiżowej serii kartingowej na świecie – IAME. W dniach 8 oraz 9 czerwca zwodnicy testowali silnik X30 obecny w 27 krajach. Promotor LRC wprowadza projekt w roku 2018 w oparciu o testy oraz event główny w sierpniu. Zawody wyłonią zawodników z biletami na największa imprezę kartingową na świecie, International Final na torze Le Mans we Francji w dniach 8-14 października. W roku 2019 to już cały cykl IAME Series Poland składający się z z kilku rund. Promotor IAME Series Poland realizuje projekt długofalowy.

15.06.2018 19:02    1
Młodzi piłkarze z Bydgoszczy na Juventus Academy World Cup!
Młodzi piłkarze z Bydgoszczy na Juventus Academy World Cup!

Zawodnicy z Bydgoszczy reprezentują nasze miasto podczas Mistrzostw Świata we Włoszech.

14.06.2018 11:42    1
Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji
Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji

Rajd rowerowy Galeria Pomorska organizuje już od 10 lat! Regularne spotkania odbywają się pod koniec czerwca po to, by wspólnie pojechać na piknik rodzinny w Myślęcinku. To już tradycja z okazji rozpoczęcia wakacji.

13.06.2018 13:00    1
Oficjalne otwarte testy IAME Series Poland w czerwcu. Jeden event główny w sezonie 2018!
Oficjalne otwarte testy IAME Series Poland w czerwcu. Jeden event główny w sezonie 2018!

IAME z przyjemnością ogłasza narodziny nowej współpracy z polską firmą LRC Promotion, której celem jest uruchomienie i rozwój IAME Series Poland. W dniach 08/09.06 LRC Promotion zaprasza wszystkich zawodników oraz kibiców na bezpłatne otwarte oficjalne testy na Kartodrom Bydgoszcz. Tym samym, I runda programu promocyjnego IAME Series Poland w dniach 17/18.08 staje się głównym eventem tego roku oraz szansą na uzyskanie tytułów i nagród, w tym biletów na finał światowy, silników i innych.

04.06.2018 13:10    1
W PKO Bydgoskim Festiwalu Biegowym wystartuje ponad 3500 zawodników
W PKO Bydgoskim Festiwalu Biegowym wystartuje ponad 3500 zawodników

27 maja 2018 roku odbędzie się trzecia edycja PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego.

24.05.2018 12:52    1
Kolarze na start. Bydgoszcz Cycling Challenge już w tę niedzielę
Kolarze na start. Bydgoszcz Cycling Challenge już w tę niedzielę

W niedzielę, 20 maja 2018 zapraszamy wszystkich Bydgoszczan do aktywnego udziału w wyjątkowym wydarzeniu: Bydgoszcz Cycling Challenge. To niezwykle widowiskowy wyścig kolarskim na Trasie Uniwersyteckiej, w którym weźmie aż 700 zawodników z całej Polski.

17.05.2018 12:40    1
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama