Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Policjanci z regionu cały czas patrolują miejsca wypoczynku mieszkańców

Mimo, że sezon letni już się zakończył, a trwająca piękna wrześniowa pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że chętnie wypoczywamy nad wodą. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających tam osób, kontrolują niestrzeżone kąpieliska i apelują o rozsądne korzystanie z kąpieli wodnych, a także o korzystanie w sposób właściwy i świadomy ze sprzętów wodnych.
Policjanci z regionu cały czas patrolują miejsca wypoczynku mieszkańców

Autor: fot.: Materiały policji

Mimo, że sezon letni już się zakończył, a trwająca piękna wrześniowa pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że chętnie wypoczywamy nad wodą. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu prowadzą kontrole niestrzeżonych kąpielisk na terenie powiatu. 

W trosce o bezpieczeństwo wypoczywających tam osób mundurowi apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nad wodą, jednocześnie przypominając, że woda to żywioł i stanowi olbrzymie zagrożenie dla naszego życia i zdrowia.


 


 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama