Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Warsztaty folkowe z Olgą Hanowską

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na nietypowe warsztaty rękodzieła arteterapii oparte na technice materiału mache oraz prostym modelowaniu figurek z pomocą aluminiowej folii.
Warsztaty folkowe z Olgą Hanowską

Autor: fot.: Materiały prasowe

Pod okiem Olgi Hanowskiej z Reggiopracownia wyczarujecie piękne, kolorowe ptaszki, pobawicie się ciekawym wzornictwem rozmaitych tkanin, nauczycie się nowej, inspirującej techniki.

Praca z tkaniną i pachnącą kleistą masą uczy cierpliwości i relaksuje. Pozwala na nieograniczone możliwości kreowania własnego dzieła. Gotowe rzeźby to absolutnie recyclingowy produkt, a łatwość wykonania praktycznie każdego kształtu czy postaci zachęca do kolejnych samodzielnych prób.

 

Warsztaty dedykowane są rodzicom, opiekunom, nauczycielom oraz terapeutom. Na warsztaty zagospodarujcie 90 minut.

 

06.09.2023 r. / środa/ godz. 17.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

 

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 52 33-99-227.

Warsztaty organizowane w ramach Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama