Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

"Wilcza pieśń" TJ Klune'a już w księgarniach!

TJ Klune ponownie zabiera czytelnika w podróż, tym razem pełną magii, miłości i wilkołaków! Ox nigdy nie czuł się zbyt mądry i ważny. W dodatku jego ojciec zawsze powtarzał mu, żeby nie oczekiwał od życia za wiele i że ludzie będą źle go traktować. Pewnego dnia Ox wpada na chłopca, który wydaje się jego zupełnym przeciwieństwem. Oxnard nie spodziewa się, jak to przypadkowe spotkanie odmieni ich życia. „Wilcza pieśń” TJ Klune’a to opowieść o odnalezieniu domu, który jest czymś więcej niż tylko miejscem. W księgarniach już 23 sierpnia!
"Wilcza pieśń" TJ Klune'a już w księgarniach!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Oxnard Matheson dorastał w spokojnym miasteczku Green Creek w stanie Oregon. Kiedy miał dwanaście lat, jego tata udzielił mu cennej lekcji. Powiedział, że Ox jest nic niewart i ludzie nigdy go nie zrozumieją. Zaraz potem spakował walizkę i wyszedł.

Kiedy Ox miał szesnaście lat, spotkał chłopca, który nie przestawał mówić. Joe Bennett – bo tak nazywał się chłopiec – wcześniej nie odzywał się przez prawie dwa lata i właśnie wprowadził się do domu na końcu ulicy.

Kiedy Ox miał siedemnaście lat, poznał sekret Joe’ego i jego rodziny. To odkrycie zmieniło go na zawsze. Do monotonnej codzienności wkradły się kolory, miłość i radość, ale również strach i niebezpieczeństwo. 

Kiedy Ox miał dwadzieścia trzy lata, do miasteczka zawitała śmierć, a Joe Bennett opuścił Green Creek, by pomścić bliskich i chronić Oxa. 

Czy po jego powrocie Ox będzie potrafił zignorować pieśń, którą tylko oni dwaj są w stanie usłyszeć?

„Wilcza pieśń” to wciągająca powieść LGBTQ+, która zabiera czytelnika w podróż do odnalezienia dawno szukanego domu. To opowieść o miłości romantycznej, miłości rodzinnej, ale też tej utraconej i bolesnej. 

TJ Klune - autor bestsellerowej książki „Dom nad błękitnym morzem”, zdobywca Literackiej Nagrody Lambda (za Into This River I Drown) i były egzekutor roszczeń w firmie ubezpieczeniowej. Jest autorem kilkunastu powieści. Jako osoba LGBT+ uważa, że reprezentacja osób nieheteronormatywnych w literaturze jest niezwykle ważna - teraz nawet bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Tytuł: „Wilcza pieśń”

Autorka: TJ Klune

Data premiery: 23 sierpnia 2023
Cena: 59,90 zł

Wydawnictwo: Akurat

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama