Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Wilcza pieśń" TJ Klune'a już w księgarniach!

TJ Klune ponownie zabiera czytelnika w podróż, tym razem pełną magii, miłości i wilkołaków! Ox nigdy nie czuł się zbyt mądry i ważny. W dodatku jego ojciec zawsze powtarzał mu, żeby nie oczekiwał od życia za wiele i że ludzie będą źle go traktować. Pewnego dnia Ox wpada na chłopca, który wydaje się jego zupełnym przeciwieństwem. Oxnard nie spodziewa się, jak to przypadkowe spotkanie odmieni ich życia. „Wilcza pieśń” TJ Klune’a to opowieść o odnalezieniu domu, który jest czymś więcej niż tylko miejscem. W księgarniach już 23 sierpnia!
"Wilcza pieśń" TJ Klune'a już w księgarniach!

Autor zdjęcia: fot.: Materiały prasowe

Oxnard Matheson dorastał w spokojnym miasteczku Green Creek w stanie Oregon. Kiedy miał dwanaście lat, jego tata udzielił mu cennej lekcji. Powiedział, że Ox jest nic niewart i ludzie nigdy go nie zrozumieją. Zaraz potem spakował walizkę i wyszedł.

Kiedy Ox miał szesnaście lat, spotkał chłopca, który nie przestawał mówić. Joe Bennett – bo tak nazywał się chłopiec – wcześniej nie odzywał się przez prawie dwa lata i właśnie wprowadził się do domu na końcu ulicy.

Kiedy Ox miał siedemnaście lat, poznał sekret Joe’ego i jego rodziny. To odkrycie zmieniło go na zawsze. Do monotonnej codzienności wkradły się kolory, miłość i radość, ale również strach i niebezpieczeństwo. 

Kiedy Ox miał dwadzieścia trzy lata, do miasteczka zawitała śmierć, a Joe Bennett opuścił Green Creek, by pomścić bliskich i chronić Oxa. 

Czy po jego powrocie Ox będzie potrafił zignorować pieśń, którą tylko oni dwaj są w stanie usłyszeć?

„Wilcza pieśń” to wciągająca powieść LGBTQ+, która zabiera czytelnika w podróż do odnalezienia dawno szukanego domu. To opowieść o miłości romantycznej, miłości rodzinnej, ale też tej utraconej i bolesnej. 

TJ Klune - autor bestsellerowej książki „Dom nad błękitnym morzem”, zdobywca Literackiej Nagrody Lambda (za Into This River I Drown) i były egzekutor roszczeń w firmie ubezpieczeniowej. Jest autorem kilkunastu powieści. Jako osoba LGBT+ uważa, że reprezentacja osób nieheteronormatywnych w literaturze jest niezwykle ważna - teraz nawet bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Tytuł: „Wilcza pieśń”

Autorka: TJ Klune

Data premiery: 23 sierpnia 2023
Cena: 59,90 zł

Wydawnictwo: Akurat

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 30 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama