Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Anna Wolf wraca z kontynuacją dylogii "Bokserzy"

Były pięściarz z mroczną przeszłością, piękna dziewczyna desperacko próbująca zerwać z dawnym życiem i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby ich dopaść. Anna Wolf, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, wraca z kolejną niesamowitą historią, w której wartka, pełna sensacyjnych wydarzeń akcja splata się z gorącym uczuciem. „Ring 2” przyspiesza puls, rozbudza wyobraźnię i rozpala zmysły. Premiera już 24 sierpnia!
Anna Wolf wraca z kontynuacją dylogii "Bokserzy"
"Ring 2"

Bruno Salt po koszmarnym postrzale musiał porzucić obiecującą karierę boksera. Nie chcąc rozstawać się ze sportem, który dotychczas był całym jego życiem, pod zmienionym nazwiskiem postanowił otworzyć szkołę boksu, by trenować w niej zdolną młodzież. Wszystko wskazuje na to, że grożące jego rodzinie niebezpieczeństwo już minęło, a w codzienności Bruna wreszcie zapanowała stabilizacja. Przeszłość jednak nauczyła go, by nigdy nie opuszczać gardy. Przez lata zrozumiał, że to życie, a nie przeciwnik na ringu, zadaje najmocniejsze ciosy i to najczęściej w chwili, kiedy się ich najmniej spodziewamy.

 

Pewnego dnia próg jego klubu przekracza atrakcyjna brunetka. Harper jest dziewczyną, którą trudno rozgryźć. To stroniąca od mężczyzn samotniczka, która na worku bokserskim wyładowuje gniew. Podobnie jak Bruno, ona też ma mroczną przeszłość – pełną sekretów, strachu i niechcianych wspomnień. Między nią i byłym pięściarzem od razu zaczyna iskrzyć. Żadne z nich wprawdzie nie myśli o związku na poważnie, ale im więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie, tym silniejsza staje się łącząca ich więź sympatii i zrozumienia.

 

Wkrótce jednak ten pozorny spokój zostanie zburzony, bo przeszłość, którą oboje tak bardzo chcieli pogrzebać, nieoczekiwanie postanowi się o nich upomnieć...

 

Niemożliwa do okiełznania namiętność, dynamiczne tempo, kobiety niebojące się stawiać czoła przeciwnościom losu oraz diabelnie przystojni mężczyźni, którzy uwodzą płeć przeciwną nie tylko przenikliwym spojrzeniem i wysportowanym, umięśnionym ciałem, ale również siłą charakteru. „Ring 2” to kolejny mocny tytuł w dorobku Anny Wolf. Książka jest drugim tomem dylogii zatytułowanej „Bokserzy”. Losy bohaterów – Alice i Cartera oraz Harper i Bruna – dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że nawet jeśli życie nas nokautuje, to nie można się poddawać, zwłaszcza kiedy stawką są miłość, wolność i szczęście.


Anna Wolf – polska pisarka najbardziej znana z cyklu „Gangsterzy” przedstawiającego braci Tarasow. Mimo ogromnej popularności zyskanej dzięki mafijnej serii, wciąż pozostaje osobą bardzo tajemniczą. Niewiele wiadomo o niej samej, jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Ze skąpych informacji dostępnych w internecie dowiedzieć się można jedynie, że mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, jest matką dwóch dorastających córek i właścicielką cocker spaniela. W wydawnictwie Akurat ukazało się dotychczas jej sześć powieści: „Ring”, „Parker Rain”, „Storm”, „Klątwa Berserkera”, „Obietnica gangstera” oraz „Knox”.

 

 

Tytuł: „Ring 2”

Autorka: Anna Wolf

Data premiery: 24.08.2022 r.

Cena: 42,90 zł

Liczba stron: 320

Wydawnictwo Akurat

 

 


Podziel się
Oceń

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Dobre stanowisko !!!! Toruń byl zawsze zakompleksiony. Od grudnia 1939Data dodania komentarza: 11.12.2025, 13:37Źródło komentarza: List otwarty Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego do marszałka województwaAutor komentarza: Beren62Treść komentarza: Autorze... Jest BYDGOSKI ZAWISZA...Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:48Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: JprdlTreść komentarza: Pewnie zaskoczę autorów tekstu: Zawisza to był rycerz, mężczyzna, więc "w kompleksie BYDGOSKIEGO Zawiszy".Data dodania komentarza: 10.12.2025, 09:10Źródło komentarza: W Kujawsko-Pomorskiem bije serce lekkiej atletykiAutor komentarza: Anna NTreść komentarza: Zapraszamy! :) https://www.facebook.com/events/1908209626739337Data dodania komentarza: 8.12.2025, 17:26Źródło komentarza: Świąteczny Dzień Rodziny z ChSD Bydgoszcz - wspólne popołudnie dla całych rodzin [PATRONAT]Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wrzućcie go na wykrywacz kłamstwData dodania komentarza: 3.12.2025, 20:41Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w BydgoszczyAutor komentarza: LudekTreść komentarza: Szkoda, że taka osobowość jak Krzysztof i prowadzona przez niego działalność nie jest wpierana przez władze lokalne. A wręcz celowe utrudnianie i rzucanie kłód pod nogi. Bardzo przykre. Znam Krzysztofa i wiem że nikogo w potrzebie nie zostawi. Skąd taka wrogość lokalna wobec niego nie wiem.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Komendant OSP uratował mężczyznę z płonącej altany w Bydgoszczy
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama